Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Equip 119431 HDMI kabel 50 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Artikelnummer
11943107201
Login for pricing
Op voorraad
Equip 119431, 50 m, HDMI Type A (Standaard), HDMI Type A (Standaard), 3D, 18 Gbit/s, Zwart
Equip 119431 HDMI kabel 50 m HDMI Type A (Standaard) Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: HDMI kabels
| Artikelnummer | 11943107201 |
|---|---|
| EAN | 4015867222584 |
| Merk | EQUIP |
| Availability | Y |
Equip 119431. Snoerlengte: 50 m, Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 1 type: Mannelijk, Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 2 type: Mannelijk, HDMI versie: 2.0, 3D, Overdrachtssnelheid: 18 Gbit/s, Audio Return Channel (ARC), Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Snoerlengte | 50 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kabel materiaal | Koper |
| HDMI versie | 2.0 |
| Overdrachtssnelheid | 18 Gbit/s |
| 3D | Ja |
| HDCP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| HDCP versie | 2.0 |
| Certificering | CE |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 4,8 mm |
| Breedte verpakking | 285 mm |
| Diepte verpakking | 275 mm |
| Hoogte verpakking | 74 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht verpakking | 1,03 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 285 mm |
| Diepte verpakking | 275 mm |
| Hoogte verpakking | 74 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht verpakking | 1,03 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 18,9 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 16 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 460 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 460 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 300 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Equip 119431 HDMI kabel 50 m HDMI Type...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com HDMM30MA HDMI kabel 30 m...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com High Speed HDMI kabel CL2...
Login for pricing
|
Vivolink PROHDMIHDM12.5 HDMI kabel 12,...
Login for pricing
|
Microconnect HDM191920V2.0OP HDMI kabe...
Login for pricing
|
Popular
Vivolink PROHDMIAM15 HDMI kabel 15 m H...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
11943107201
|
HDMM30MA
|
HD2MM15MA
|
PROHDMIHDM12.5
|
HDM191920V2.0OP
|
PROHDMIAM15
|
| Merk |
EQUIP
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
VivoLink
|
MicroConnect
|
VivoLink
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|





