Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Epson EH-LS970W 4000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) Wit
Artikelnummer
V11HB83040
Login for pricing
Op voorraad
Epson EH-LS970W, 4000 ANSI lumens, 3LCD, UHD 4K (3840x2160), 5000000:1, 16:9, 2032 - 3810 mm (80 - 150")
Epson EH-LS970W 4000 ANSI lumens 3LCD UHD 4K (3840x2160) Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Dataprojectoren
| Artikelnummer | V11HB83040 |
|---|---|
| EAN | 8715946744674 |
| Merk | EPSON |
| Availability | Y |
Epson EH-LS970W. Projector helderheid: 4000 ANSI lumens, Projectietechnologie: 3LCD, Projector native resolution: UHD 4K (3840x2160). Type lichtbron: Laser, Levensduur van de lichtbron: 12000 uur. Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 6E (802.11ax). Geluidsniveau: 29 dB, Geluidsniveau (spaarzame modus): 18 dB. Gemiddeld vermogen: 20 W
| Projector | |
|---|---|
| Projector helderheid | 4000 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | 3LCD |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840x2160) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Geschikt voor schermmaten | 2032 - 3810 mm (80 - 150") |
| Projectie-afstand objectief | 3,64 - 6,28 m |
| Typische contrastverhouding | 5000000:1 |
| Projector helderheid (spaarzame modus) | 1200 ANSI lumens |
| Smartphoneprojector | Nee |
| Lampen | |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron | 12000 uur |
| Lichtbron | |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron | 12000 uur |
| Video | |
| Formaat analoog signaal | Niet ondersteund |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 2 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Netwerk | |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Geluidsniveau | 29 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 18 dB |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Interactief | Nee |
| Geluidsniveau | 29 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 18 dB |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde woofer | Ja |
| Design | |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie | |
| Stroombron | AC |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Epson EH-LS970W 4000 ANSI lumens 3LCD...
Login for pricing
|
New
Epson EB-1485Fi
Login for pricing
|
Hot Product
Epson EB-800F
Login for pricing
|
Popular
Epson EB-805F
Login for pricing
|
Bestseller
Epson EH-LS800W 4K PRO-UHD smart laser...
Login for pricing
|
Epson EB-810E beamer/projector Project...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
V11HB83040
|
V11H919040
|
V11H923540
|
V11H923640
|
V11HA90040
|
V11HA99080
|
| Merk |
EPSON
|
EPSON
|
EPSON
|
EPSON
|
EPSON
|
EPSON
|
| Projectietechnologie |
3LCD
|
3LCD
|
3LCD
|
3LCD
|
3LCD
|
3LCD
|
| Projector helderheid |
4000ANSI lumens and more
|
4000ANSI lumens and more
|
4000ANSI lumens and more
|
4000ANSI lumens and more
|
4000ANSI lumens and more
|
4000ANSI lumens and more
|
| Geluidsniveau |
20dB to 30dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
| DVI-poort |
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
| VGA (D-Sub)poort(en) |
n.v.t.
|
2
|
3
|
2
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) |
n.v.t.
|
up to 1
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal HDMI-poorten |
3
|
3
|
4
|
4
|
3
|
3
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
16:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
| Projector native resolution |
UHD 4K (3840x2160)
|
1080p (1920x1080)
|
1080p (1920x1080)
|
1080p (1920x1080)
|
4K+ (5120x3200)
|
1080p (1920x1080)
|
| Type product |
n.v.t.
|
Ultra short throw projector
|
Ultra short throw projector
|
Ultra short throw projector
|
Ultra short throw projector
|
Ultra short throw projector
|
| Type lichtbron |
Laser
|
Laser
|
Laser
|
Laser
|
Laser
|
Laser
|





