Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Epson 103 Origineel
Artikelnummer
C13T00S14A
Login for pricing
Op voorraad
Epson 103, Origineel, Zwart, Epson, L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111..., 70 ml, Inkjetprinten
Epson 103 Origineel is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Inktnavullingen voor printers
| Artikelnummer | C13T00S14A |
|---|---|
| EAN | 8715946655840 |
| Merk | EPSON |
| Availability | Y |
Epson 103. Soort: Origineel, Printkleuren: Zwart, Merkcompatibiliteit: Epson. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 58 mm, Diepte verpakking: 178 mm. (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht: 0,114 g, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 57 mm, (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 57 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Origineel |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Compatibiliteit | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Printkleuren | Zwart |
| Volume zwarte inkt | 70 ml |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 58 mm |
| Diepte verpakking | 178 mm |
| Hoogte verpakking | 56 mm |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 57 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 177 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 0,114 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 57 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 57 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 177 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 0,114 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 57 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Epson 103 Origineel
Login for pricing
|
Recommended
Epson 664 Ecotank Yellow ink bottle (7...
Login for pricing
|
Epson 664 Ecotank Cyan ink bottle (70ml)
Login for pricing
|
Hot Product
Epson 664 Ecotank Black ink bottle (70...
Login for pricing
|
Popular
Epson 664 Ecotank Magenta ink bottle (...
Login for pricing
|
New
HP 31 originele magenta inktfles, 70 ml
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
C13T00S14A
|
C13T664440
|
C13T664240
|
C13T664140
|
C13T664340
|
1VU27AE
|
| Merk |
EPSON
|
EPSON
|
EPSON
|
EPSON
|
EPSON
|
HP
|
| Soort |
Original
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Original
|
n.v.t.
|
Original
|





