Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Elo Touch Solutions E727774 tv-bevestiging 165,1 cm (65") Zwart
Artikelnummer
E727774
Elo Touch Solutions E727774 tv-bevestiging 165,1 cm (65") Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: TV-bevestigingen
| Artikelnummer | E727774 |
|---|---|
| EAN | 0843173110141 |
| Merk | Elo Touch Solutions |
| Availability | Y |
Elo Touch Solutions E727774. Minimale schermgrootte: 139,7 cm (55"), Maximale schermgrootte: 165,1 cm (65"). Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Minimale schermgrootte | 139,7 cm (55") |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Montagewijze | Muur |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele producten | 5553L, 5554L, 6554L |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 5,49 kg |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |
You may also be interested in
| Product |
Elo Touch Solutions E727774 tv-bevesti...
Login for pricing
|
Hot Product
Neomounts FPMA-C400SILVER Monitor/TV-b...
Login for pricing
|
Recommended
Neomounts FPMA-C200D Dual monitor/TV-b...
Login for pricing
|
Popular
Neomounts FPMA-C400BLACK Monitor/TV-be...
Login for pricing
|
Bestseller
Neomounts FPMA-C200BLACK Monitor/TV-be...
Login for pricing
|
Ergotron 61-143-003 tv-bevestiging Zil...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
E727774
|
FPMA-C400SILVER
|
FPMA-C200D
|
FPMA-C400BLACK
|
FPMA-C200BLACK
|
61-143-003
|
| Merk |
Elo Touch Solutions
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
ERGOTRON
|
| Kleur van het product |
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
Black
|
Silver
|
| Montagewijze |
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Wall
|





