Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Elo Touch Solutions E669163 PoE adapter & injector
Artikelnummer
E669163
Login for pricing
Op voorraad
Elo Touch Solutions E669163, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af, Cat5, Zwart, Overstroom, Oververhitting, 85 procent, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), CE, VCCI, RCM
Elo Touch Solutions E669163 PoE adapter & injector is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | E669163 |
|---|---|
| EAN | 0843173159720 |
| Merk | Elo Touch Solutions |
| Availability | Y |
Elo Touch Solutions E669163. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af, Ondersteundende kabel types: Cat5. Kleur van het product: Zwart, Stroomspanning bescherming: Overstroom, Oververhitting. Efficientie: 85 procent. Certificaten van naleving: Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), CE, VCCI, RCM. Breedte: 115 mm, Diepte: 115 mm, Hoogte: 18,8 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af |
| Ondersteundende kabel types | Cat5 |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Oververhitting |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af |
| Energie | |
| Efficientie | 85 procent |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), CE, VCCI, RCM |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 119 g |
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 18,8 mm |
| Gewicht verpakking | 232 g |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 232 g |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Technische details | |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), CE, VCCI, RCM |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Elo Touch Solutions E669163 PoE adapte...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco AIR-PWRINJ6= PoE adapter & i...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 1-poorts Gigabit Midspan...
Login for pricing
|
Cisco CP-8832-POE= PoE adapter & i...
Login for pricing
|
New
Airtame AT-PoE Gigabit Ethernet 5 V
Login for pricing
|
StarTech.com Industrial Gigabit PoE Sp...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
E669163
|
AIR-PWRINJ6=
|
POEINJ1GW
|
CP-8832-POE=
|
AT-POE
|
POESLT1G48V
|
| Merk |
Elo Touch Solutions
|
Cisco
|
StarTech.com
|
Cisco
|
AIRTAME
|
StarTech.com
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
n.v.t.
|
2
|
2
|
1
|
1
|
n.v.t.
|





