Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
EcoFlow RAPID Pro Universeel Zwart AC Snel opladen Binnen
Artikelnummer
EF-STATION320W-EU
EcoFlow RAPID Pro Universeel Zwart AC Snel opladen Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
- 140 W (Max) vermogen enkele poort
- 6-in-1 slanke, ultrakrachtige desktoplader voor meerdere apparaten
- Pas uw vermogen aan met in-app vermogensbeheer
- Geavanceerde bescherming met 10 miljoen dagelijkse temperatuurtests
- Krachtig en compact ontwerp met GaN-technologie
- 320 W (Max) uitgang voor ultrasnel opladen
- Alleen compatibel met EcoFlow RAPID Pro X (27.650 mAh) powerbank, EcoFlow RAPID Pro (27.650 mAh) powerbank en EcoFlow RAPID Pro (20.000 mAh) powerbank
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | EF-STATION320W-EU |
|---|---|
| EAN | 4895251646376 |
| Merk | ECOFLOW |
| Availability | Y |
6-in-1 slimme, ultrakrachtige desktoplader voor meerdere apparaten
Verhoog uw werkefficiëntie en houd uw werkplek netjes
Stroomdistributiemodi
Compatibel met 99% van de dagelijkse elektronische apparaten.
Verhoog uw werkefficiëntie en houd uw werkplek netjes
Stroomdistributiemodi
Compatibel met 99% van de dagelijkse elektronische apparaten.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 4 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 5 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 320 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Poort 1 uitgangsstroom | 140 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 140 W |
| Poort 3 uitgangsvermogen | 65 W |
| Poort 4 uitgangsvermogen | 30 W |
| Poort 5 uitgangsvermogen | 30 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 111,8 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Gewicht | 885 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
EcoFlow RAPID Pro Universeel Zwart AC...
Login for pricing
|
Zebra MZ Series 4 Bay Power Station Dr...
Login for pricing
|
Popular
Motorola CRD-MC32-100INT-01 oplader vo...
Login for pricing
|
Honeywell SL-HB-C-H-1 oplader voor mob...
Login for pricing
|
Bestseller
Honeywell 851-064-416 oplader voor mob...
Login for pricing
|
New
Datalogic WLC4090-HC-BT oplader voor m...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EF-STATION320W-EU
|
AK18342-5
|
CRD-MC32-100INT-01
|
SL-HB-C-H-1
|
851-064-416
|
WLC4090-HC-BT
|
| Merk |
ECOFLOW
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
HONEYWELL
|
HONEYWELL
|
DATALOGIC
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|





