Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Dynatron B13 koelsysteem voor computers Processor Koeler Aluminium, Zwart
Artikelnummer
88885425
Dynatron B13 koelsysteem voor computers Processor Koeler Aluminium, Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | 88885425 |
|---|---|
| EAN | 5715328096066 |
| Merk | Inter-Tech |
| Availability | Y |
Dynatron B13. Soort: Koeler, Rotatiesnelheid ( min): 1400 RPM, Rotatiesnelheid ( max): 7000 RPM, Minimum luchtdruk: 0,58 mmH2O, Maximum luchtdruk: 14,58 mmH2O, Type lager: Kogellager. Spanning: 12 V. Breedte: 80 mm, Diepte: 108 mm, Hoogte: 66 mm. Kleur van het product: Aluminium, Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Koeler |
| Rotatiesnelheid ( min) | 1400 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 7000 RPM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Type lager | Kogellager |
| Supported processor sockets | LGA 3647 (Socket P) |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 16 dB |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 50 dB |
| Minimum luchtstroom | 8,12 cfm |
| Maximum luchtstroom | 40,6 cfm |
| Minimum luchtdruk | 0,58 mmH2O |
| Maximum luchtdruk | 14,58 mmH2O |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Design | |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Kleur van het product | Aluminium, Zwart |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Energie | |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 5,4 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Hoogte | 66 mm |
| Gewicht | 430 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 60 x 25 x 60 mm |
You may also be interested in
| Product |
Dynatron B13 koelsysteem voor computer...
Login for pricing
|
HPE 867810-B21 Computer behuizing Vent...
Login for pricing
|
Synology FAN 80X80X32_7 koelsysteem vo...
Login for pricing
|
Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edit...
Login for pricing
|
Popular
HPE 822531-001 koelsysteem voor comput...
Login for pricing
|
New
Cooler Master Hyper 212 Halo White Pro...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
88885425
|
867810-B21-RFB
|
FAN 80X80X32_7
|
RR-212S-20PC-R2
|
822531-001
|
RR-S4WW-20PA-R1
|
| Merk |
Inter-Tech
|
HPE
|
SYNOLOGY
|
Cooler Master
|
HPE
|
Cooler Master
|
| Soort |
Cooler
|
Fan
|
Fan
|
Cooler
|
Fan
|
Air cooler
|
| Geschikte locatie |
Processor
|
Computer case
|
n.v.t.
|
Processor
|
Computer case
|
Processor
|





