Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Digitus DS-55360 KVM-extender Zender en ontvanger
Artikelnummer
DS-55360
Login for pricing
Op voorraad
Digitus DS-55360, Zender en ontvanger, Draadloos, 100 m, 4096 x 2160 Pixels, 60 Hz, 128 Bit
Digitus DS-55360 KVM-extender Zender en ontvanger is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: KVM-extenders
| Artikelnummer | DS-55360 |
|---|---|
| EAN | 4016032507390 |
| Merk | Digitus |
| Availability | Y |
Digitus DS-55360. Soort: Zender en ontvanger, Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Maximaal bereik: 100 m. Poorttype zender video: HDMI, Poorttype zender lokale video: HDMI, Poorttype zender lokaal toetsenbord/muis: USB. Poorttype ontvanger lokale video: HDMI, Poorttype ontvanger lokaal toetsenbord/muis: USB. USB-poorttype: USB Type A/USB Type-C. Zender breedte: 16,1 cm, Zender diepte: 9,4 cm, Zender hoogte: 3,4 cm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Zender en ontvanger |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Maximaal bereik | 100 m |
| Resolutie (maximum digitaal) | 4096 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurdiepte | 128 Bit |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Zender | |
| Poorttype zender video | HDMI |
| Poorttype zender lokale video | HDMI |
| Poorttype zender lokaal toetsenbord/muis | USB |
| Ontvanger | |
| Poorttype ontvanger lokale video | HDMI |
| Poorttype ontvanger lokaal toetsenbord/muis | USB |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-poorttype | USB Type A/USB Type-C |
| HDMI versie | 2.0 |
| Gewicht en omvang | |
| Zender breedte | 16,1 cm |
| Zender diepte | 9,4 cm |
| Zender hoogte | 3,4 cm |
| Transmitter gewicht | 340 g |
| Receiver breedte | 16,1 cm |
| Diepte van de receiver | 9,4 cm |
| Receiver hoogte | 3,4 cm |
| Receiver gewicht | 340 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Overige specificaties | |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
You may also be interested in
| Product |
Digitus DS-55360 KVM-extender Zender e...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com Lange Afstand USB VGA KVM...
Login for pricing
|
Digitus DS-55505 KVM-extender Zender e...
Login for pricing
|
Recommended
LevelOne KVM-9036 KVM-extender Zender...
Login for pricing
|
Bestseller
Digitus DS-55526 KVM-extender Zender e...
Login for pricing
|
Vivolink VLUSB3EXT100 KVM-extender
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
DS-55360
|
SV565UTPUL
|
DS-55505
|
KVM-9036
|
DS-55526
|
VLUSB3EXT100
|
| Merk |
Digitus
|
StarTech.com
|
Digitus
|
LevelOne
|
Digitus
|
VivoLink
|
| Soort |
Transmitter & Receiver
|
Transmitter & Receiver
|
Transmitter & Receiver
|
Transmitter & Receiver
|
Transmitter & Receiver
|
n.v.t.
|





