Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Digitus DA-10300 oplader voor mobiele apparatuur Universeel Wit AC Snel opladen Binnen
Artikelnummer
DA-10300
Digitus DA-10300 oplader voor mobiele apparatuur Universeel Wit AC Snel opladen Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | DA-10300 |
|---|---|
| EAN | 4016032505808 |
| Merk | Digitus |
| Availability | Y |
Digitus DA-10300. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel. Ingangsspanning: 100 - 240 V. Aantal USB-Type-C-poorten: 1, Snel opladen, Stroomspanning bescherming: Overstroom, Oververhitting, Kortsluiting. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Oververhitting, Kortsluiting |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Design | |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Energie | |
| Stroom | 0.8 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Poort 1 uitgangsstroom | 20 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 15 W |
| Gemiddelde actieve efficiëntie | 85,5 % |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 39 mm |
| Diepte | 84 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Gewicht | 57 g |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Overige specificaties | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Digitus DA-10300 oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
Bestseller
Honeywell PS-05-1000W-G oplader voor m...
Login for pricing
|
Sandberg AC Charger Dual USB 2.4+1A EU
Login for pricing
|
New
CoreParts MSPT2020 oplader voor mobiel...
Login for pricing
|
Popular
Samsung EP-TA20 Universeel Zwart AC Sn...
Login for pricing
|
Sandberg 441-42 oplader voor mobiele a...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
DA-10300
|
PS-05-1000W-G
|
440-57
|
MSPT2020
|
EP-TA20EBECGWW
|
441-42
|
| Merk |
Digitus
|
HONEYWELL
|
SANDBERG
|
CoreParts
|
Samsung
|
SANDBERG
|
| Type oplader |
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|





