Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DEQSTER 60-3160 oplader voor mobiele apparatuur Universeel Wit AC Snel opladen Binnen
Artikelnummer
60-3160
DEQSTER 60-3160 oplader voor mobiele apparatuur Universeel Wit AC Snel opladen Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | 60-3160 |
|---|---|
| EAN | 0810116971305 |
| Merk | DEQSTER |
| Availability | Y |
DEQSTER 60-3160. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel, Aantal USB-Type-C-poorten: 1, Snel opladen. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| Energie | |
|---|---|
| Poort 1 uitgangsstroom | 20 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 39 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
DEQSTER 60-3160 oplader voor mobiele a...
Login for pricing
|
Popular
Sandberg AC Charger Dual USB 2.4+1A EU
Login for pricing
|
CoreParts MBXAP-AC0007 oplader voor mo...
Login for pricing
|
Sandberg 441-42 oplader voor mobiele a...
Login for pricing
|
CoreParts MBXUSB-AC0005 oplader voor m...
Login for pricing
|
eSTUFF ES636101-BULK oplader voor mobi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
60-3160
|
440-57
|
MBXAP-AC0007
|
441-42
|
MBXUSB-AC0005
|
ES636101-BULK
|
| Merk |
DEQSTER
|
SANDBERG
|
CoreParts
|
SANDBERG
|
CoreParts
|
eSTUFF
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|





