Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DELL toetsenbord en muis - KM3322W - Verenigd Koninkrijk (QWERTY)
Artikelnummer
KM3322W-R-UK
DELL toetsenbord en muis - KM3322W - Verenigd Koninkrijk (QWERTY) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | KM3322W-R-UK |
|---|---|
| EAN | 5397184620991 |
| Merk | Dell |
| Availability | Y |
KM3322W Wireless Keyboard & Mouse [UK]
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Polssteun | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Muis batterij type | AA |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Muis | |
| Inclusief muis | Ja |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 3 |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Muis batterij type | AA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, DOS |
| Technische details | |
|---|---|
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 497,12 g |
| Gewicht muis | 57,8 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 449,2 x 123 x 25,3 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 58,32 x 104,9 x 38,87 mm |
| Verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
DELL toetsenbord en muis - KM3322W - V...
Login for pricing
|
New
HP QY776AA toetsenbord Kantoor USB Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K280E Pro f/ Business toetsen...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech MK220
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech MK270
Login for pricing
|
Popular
Logitech MK270
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
KM3322W-R-UK
|
QY776AA#B13
|
920-005217
|
920-003161
|
920-004509
|
920-004511
|
| Merk |
Dell
|
HP
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
| Inclusief muis |
Y
|
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Backlight |
N
|
n.v.t.
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Home
|
Home
|
| Aansluiting |
RF Wireless
|
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|





