Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DELL Pro Plus compact toetsenbord - KB740 - Pan-Scandinavisch (QWERTY)
Artikelnummer
KB740-GY-R-NOR
DELL Pro Plus compact toetsenbord - KB740 - Pan-Scandinavisch (QWERTY) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | KB740-GY-R-NOR |
|---|---|
| EAN | 5397184718766 |
| Merk | Dell |
| Availability | Y |
Bluetooth Qwerty Nordic Grey,
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Taal toetsenbord | Scandinavisch |
| Sneltoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs, Zwart |
| Backlight | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ergonomie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Keyboard batterij type | AA |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, DOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 65 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 500,9 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 363,4 x 122 x 35,52 mm |
| Verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
DELL Pro Plus compact toetsenbord - KB...
Login for pricing
|
Popular
BakkerElkhuizen S-board 840 No-hub US...
Login for pricing
|
Recommended
BakkerElkhuizen S-board 840 UK Qwerty
Login for pricing
|
Bestseller
BakkerElkhuizen S-board 840 US Qwerty
Login for pricing
|
Hot Product
CHERRY G84-4100 toetsenbord Universeel...
Login for pricing
|
New
CHERRY XS Complete G84-5200 toetsenbor...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
KB740-GY-R-NOR
|
BNES840DNHUS
|
BNES840DUK
|
BNES840DUS
|
G84-4100LCMEU-2
|
G84-5200LCMEU-2
|
| Merk |
Dell
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
CHERRY
|
CHERRY
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Backlight |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Universal
|
Office
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
USB
|
USB
|
USB
|
USB
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
scissor key switch
|
scissor key switch
|
scissor key switch
|
scissor key switch
|
n.v.t.
|
Mechanical key switch
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|




