Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Datalogic PowerScan PBT9600 RFID Draagbare streepjescodelezer 1D/2D Lineair Donkerblauw
Artikelnummer
PBT9600-SRRFEU
Login for pricing
Op voorraad
Datalogic PowerScan PBT9600 RFID, Draagbare streepjescodelezer, 1D/2D, Lineair, GS1 DataBar, Aztec Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, Micro QR Code, QR Code, 100 cm
Datalogic PowerScan PBT9600 RFID Draagbare streepjescodelezer 1D/2D Lineair Donkerblauw is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | PBT9600-SRRFEU |
|---|---|
| Merk | DATALOGIC |
| Availability | Y |
Datalogic PowerScan PBT9600 RFID. Soort: Draagbare streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Type beeldsensor: Lineair. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Standaard interfaces: RS-232, USB, Draadloze LAN, Frequentie: 865 - 868 MHz. Kleur van het product: Donkerblauw, Internationale veiligheidscode (IP): IP67. Type stroombron: Batterij/Accu, Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Capaciteit van de accu/batterij: 3350 mAh. Gewicht: 415 g, Breedte: 79 mm, Diepte: 150 mm
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | Lineair |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | GS1 DataBar |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, Micro QR Code, QR Code |
| Werkafstand | 100 cm |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Frequentie | 865 - 868 MHz |
| Standaard interfaces | RS-232, USB, Draadloze LAN |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Donkerblauw |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Donkerblauw |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 3350 mAh |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 198 mm |
| Gewicht | 415 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
You may also be interested in
| Product |
Datalogic PowerScan PBT9600 RFID Draag...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra DS3678-HP Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
Recommended
Zebra DS3678-SR Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
Popular
Zebra DS3608-DP Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra RS5000 Draagbare streepjescodele...
Login for pricing
|
Datalogic PowerScan PM9100 Draagbare s...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
PBT9600-SRRFEU
|
DS3678-HP3U42A0SFW
|
DS3678-SR3U4210SFW
|
DS3608-DP20003VZWW
|
RS5000-LCFSWR
|
PM9100-433RBK10
|
| Merk |
DATALOGIC
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
DATALOGIC
|
| Kleur van het product |
Dark blue
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Grey
|
n.v.t.
|





