Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Datalogic Memor K25 PDA 10,2 cm (4") 800 x 480 Pixels 265 g Zwart
Artikelnummer
946250001
Login for pricing
Op voorraad
Datalogic Memor K25, 10,2 cm (4"), 800 x 480 Pixels, Capacitief, 4 GB, 64 GB, MicroSD (TransFlash)
Datalogic Memor K25 PDA 10,2 cm (4") 800 x 480 Pixels 265 g Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: RFID mobile computers
| Artikelnummer | 946250001 |
|---|---|
| Merk | DATALOGIC |
| Availability | Y |
Datalogic Memor K25. Beeldschermdiagonaal: 10,2 cm (4"), Resolutie: 800 x 480 Pixels. Intern geheugen: 4 GB, Flash memory: 64 GB, Compatibele geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash). Frequentie van processor: 2 GHz. Inclusief besturingssysteem: Android 13. Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 5 (802.11ac). Barcodelezer
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Resolutie | 800 x 480 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 10,2 cm (4") |
| Touch screen type | Capacitief |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| RAM-capaciteit | 4 GB |
| Flash memory | 64 GB |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Datanetwerk | 4G |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standaard | LTE |
| GPS-prestaties | |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 13 MP |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Telefoonfunctie | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP64 |
| Barcodelezer | Ja |
| Sensoren | |
|---|---|
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 4850 mAh |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 265 g |
| Breedte | 69 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Draadloos LAN | |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Data-uitwisseling | |
| Datanetwerk | 4G |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Telefoonfunctie | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP64 |
| Barcodelezer | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Datalogic Memor K25 PDA 10,2 cm (4&quo...
Login for pricing
|
Popular
Zebra MC27BJ-2A3S2RW PDA 10,2 cm (4&qu...
Login for pricing
|
Zebra EC55 PDA 12,7 cm (5") 720 x...
Login for pricing
|
Elo Touch Solutions E993091 PDA 14 cm...
Login for pricing
|
Bestseller
Honeywell EDA52 PDA 14 cm (5.5")...
Login for pricing
|
New
Zebra MC3200 PDA 7,62 cm (3") 320...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
946250001
|
MC27BK-2B3S3RW
|
EC55BK-21B222-A6
|
E993091
|
EDA52-11AE34N21RK
|
MC32N0-GL2HCHEIA-U
|
| Merk |
DATALOGIC
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
Elo Touch Solutions
|
HONEYWELL
|
ZEBRA
|
| Gewicht |
250g to 500g
|
250g to 500g
|
150g to 250g
|
250g to 500g
|
250g to 500g
|
n.v.t.
|
| Beeldschermdiagonaal |
4" to 5"
|
4" to 5"
|
5" to 25"
|
35" and more
|
35" and more
|
2" to 4"
|
| Resolutie |
800 x 480 pixels
|
800 x 480 pixels
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
320 x 320 pixels
|
| Processorfamilie |
n.v.t.
|
Snapdragon
|
Qualcomm
|
Qualcomm
|
Snapdragon
|
Instruments OMAP
|
| Wifi |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| GPS |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
| Ingebouwde camera |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|





