Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
D-Link DGS-108 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart
Artikelnummer
DGS-108/E
Login for pricing
Op voorraad
8-Port 10/100/1000 Gigabit, Auto MDI/MDIX, Full/half-duplex, Jumbo Frames, 16 Gbps, QoS
D-Link DGS-108 Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Netwerk-switches
| Artikelnummer | DGS-108/E |
|---|---|
| EAN | 0790069368240 |
| Merk | D-LINK |
| Availability | Y |
8-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch- Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Desktop Switch- 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating ports- Metal housing
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Netwerk | |
| MAC-adres zelflerende functie | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Full duplex | Ja |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Packet forwarding rate (100 Mbps) | 148800 pps |
| Packet forwarding rate (10 Mbps) | 14880 pps |
| Packet forwarding rate (1 Gbps) | 1488000 pps |
| MAC-adrestabel | 4000 entries |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 10/100/1000 Mbps |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 0,192 MB |
| Beveiliging | |
| MAC adres filtering | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| LED-indicatoren | Link, Stroom |
| Certificering | FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, C-Tick Class B, VCCI Class B, cUL, CB, RoHS |
| Prestatie | |
|---|---|
| Mean time between failures (MTBF) | 1467882 uur |
| Packet buffergeheugen | 0,192 MB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 2,8 W |
| Stroom | 1 A |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroombron | DC |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 138,7 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 22,4 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Technische details | |
| Nettogewicht transportverpakking | 7,1 kg |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 37 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 44,3 cm |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 10 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 26 cm |
| Producten per pallet (zee) | 480 stuk(s) |
| Aantal per pallet (lucht) | 480 stuk(s) |
| Pallethoogte (zee) | 196,7 cm |
| Pallethoogte (lucht) | 196,7 cm |
| Pallet brutogewicht (zee) | 398,9 kg |
| Pallet brutogewicht (lucht) | 398,9 kg |
| Aantal dozen per pallet (zee) | 48 stuk(s) |
| Aantal dozen per pallet (lucht) | 48 stuk(s) |
| Pallet brutolengte | 110 cm |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 7,79 kg |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, C-Tick Class B, VCCI Class B, cUL, CB, RoHS |
| Overige specificaties | |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
D-Link DGS-108 Unmanaged L2 Gigabit Et...
Login for pricing
|
Hot Product
NETGEAR ProSAFE Unmanaged Switch - GS1...
Login for pricing
|
New
NETGEAR ProSAFE Unmanaged Plus Switch...
Login for pricing
|
Bestseller
NETGEAR ProSAFE Unmanaged Switch - GS1...
Login for pricing
|
Recommended
TP-Link TL-SG108 netwerk-switch Unmana...
Login for pricing
|
D-Link DGS-105 Unmanaged L2 Gigabit Et...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
DGS-108/E
|
GS108GE
|
GS105E-200PES
|
GS105GE
|
TL-SG108
|
DGS-105/E
|
| Merk |
D-LINK
|
NETGEAR
|
NETGEAR
|
NETGEAR
|
TP-LINK
|
D-LINK
|
| Rack-montage |
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
| Power over Ethernet (PoE) |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| Stapelbaar |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Switch type |
Unmanaged
|
Unmanaged
|
Managed
|
Unmanaged
|
Unmanaged
|
Unmanaged
|
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
7 to 8
|
7 to 8
|
4 to 5
|
4 to 5
|
7 to 8
|
4 to 5
|





