Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP8416 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire 1 stuk(s)
Artikelnummer
MSP8416
CoreParts MSP8416 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire 1 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| Artikelnummer | MSP8416 |
|---|---|
| EAN | 5711045401459 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MSP8416. Apparaatcompatibiliteit: Multifunctioneel, Merkcompatibiliteit: HP, Compatibiliteit: LaserJet P3015, Enterprise 500MFP M525, Managed MFP M525, Pro MFP M521, Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Apparaatcompatibiliteit | Multifunctioneel |
| Compatibiliteit | LaserJet P3015, Enterprise 500MFP M525, Managed MFP M525, Pro MFP M521 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 277 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 268 mm |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 42 g |
| Technische details | |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Apparaatcompatibiliteit | Multifunctioneel |
| Compatibiliteit | LaserJet P3015, Enterprise 500MFP M525, Managed MFP M525, Pro MFP M521 |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts MSP8416 Printer/Scanner rese...
Login for pricing
|
KYOCERA 302HN06080 reserveonderdeel vo...
Login for pricing
|
OKI 42699401 reserveonderdeel voor pri...
Login for pricing
|
Lexmark 40X6104 Printer/Scanner reserv...
Login for pricing
|
Popular
Lexmark 40X7593 reserveonderdeel voor...
Login for pricing
|
New
Lexmark 41X0918 reserveonderdeel voor...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP8416
|
302HN06080
|
42699401
|
40X6104
|
40X7593
|
41X0918
|
| Merk |
CoreParts
|
KYOCERA
|
OKI
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
| Soort |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Roller
|
Pick-up roller
|
Roller
|
Roller
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Multifunctional
|
n.v.t.
|
Laser/LED printer
|
n.v.t.
|
Multifunctional
|
Laser/LED printer
|





