Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP8090 transfer roll Roller
Artikelnummer
MSP8090
CoreParts MSP8090 transfer roll Roller is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Transfer rollers
| Artikelnummer | MSP8090 |
|---|---|
| EAN | 5704327900009 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
Kyocera FS-1300, 1100, 1120,
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Roller |
| Printtechnologie | Laser |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | FS-1030MFP, FS-1030MFP/DP, FS-1035MFP, FS-1035MFP, FS-1035MFP/DP, FS-1110, FS-1120D, FS-1120D/KL3, FS-1130MFP, FS-1130MFP, FS-1370DN, FS-1370DN/KL3, FS-1300DN, FS-1100 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 34 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 75 mm |
| Diepte verpakking | 52 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Laser |
| Technische details | |
| Soort | Roller |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | FS-1030MFP, FS-1030MFP/DP, FS-1035MFP, FS-1035MFP, FS-1035MFP/DP, FS-1110, FS-1120D, FS-1120D/KL3, FS-1130MFP, FS-1130MFP, FS-1370DN, FS-1370DN/KL3, FS-1300DN, FS-1100 |
| Gewicht verpakking | 34 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP8090 transfer roll Roller
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1079903-003 transfer roll Trans...
Login for pricing
|
New
Brother LM5140001 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP0062 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP2489 transfer roll Roller
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MSP2736 transfer roll Roller
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP8090
|
P1079903-003
|
LM5140001
|
MSP0062
|
MSP2489
|
MSP2736
|
| Merk |
CoreParts
|
ZEBRA
|
Brother
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





