Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP7041 transfer roll Roller
Artikelnummer
MSP7041
Login for pricing
Op voorraad
CoreParts MSP7041, Roller, Laser, Blauw, DR-6050C/7550C/9050C imageFORMULA, China, 110 mm
CoreParts MSP7041 transfer roll Roller is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Transfer rollers
| Artikelnummer | MSP7041 |
|---|---|
| EAN | 5706998243270 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MSP7041. Soort: Roller, Printtechnologie: Laser, Kleur van het product: Blauw. Breedte: 110 mm, Diepte: 101 mm, Hoogte: 36 mm. Aantal per verpakking: 3 stuk(s), Breedte verpakking: 110 mm, Diepte verpakking: 101 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Roller |
| Printtechnologie | Laser |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Blauw |
| Compatibiliteit | DR-6050C/7550C/9050C imageFORMULA |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 36 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 78 g |
| Aantal per verpakking | 3 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 101 mm |
| Hoogte verpakking | 36 mm |
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Laser |
| Technische details | |
| Soort | Roller |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Blauw |
| Compatibiliteit | DR-6050C/7550C/9050C imageFORMULA |
| Gewicht verpakking | 78 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP7041 transfer roll Roller
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1079903-003 transfer roll Trans...
Login for pricing
|
New
Brother LM5140001 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP0723 transfer roll Transf...
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MSP0062 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP2489 transfer roll Roller
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP7041
|
P1079903-003
|
LM5140001
|
MSP0723
|
MSP0062
|
MSP2489
|
| Merk |
CoreParts
|
ZEBRA
|
Brother
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





