Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP3829 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire 1 stuk(s)
Artikelnummer
MSP3829
CoreParts MSP3829 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire 1 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| Artikelnummer | MSP3829 |
|---|---|
| EAN | 5711045437250 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MSP3829. Apparaatcompatibiliteit: Laser/LED-printer, Merkcompatibiliteit: HP, Compatibiliteit: LaserJet P2015, Kleur van het product: Grijs. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | LaserJet P2015 |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 277 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Diepte verpakking | 43 mm |
| Hoogte verpakking | 43 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Technische details | |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | LaserJet P2015 |
| Kleur van het product | Grijs |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP3829 Printer/Scanner rese...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson WorkForce WF-100W Series Mainten...
Login for pricing
|
Popular
Lexmark 40X5168 reserveonderdeel voor...
Login for pricing
|
Lexmark 40X7600 Printer/Scanner reserv...
Login for pricing
|
Lexmark 40X5152 Printer/Scanner reserv...
Login for pricing
|
New
Canon RM1-6397-000 reserveonderdeel vo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP3829
|
C13T295000
|
40X5168
|
40X7600
|
40X5152
|
RM1-6397-000
|
| Merk |
CoreParts
|
EPSON
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Canon
|
| Soort |
n.v.t.
|
Waste toner container
|
Roller
|
Paper feed roller
|
Roller
|
Separation pad
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Laser/LED printer
|
Inkjet printer
|
Laser/LED printer
|
n.v.t.
|
Multifunctional
|
Multifunctional
|





