Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP2630 transfer roll Roller
Artikelnummer
MSP2630
CoreParts MSP2630 transfer roll Roller is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Transfer rollers
| Artikelnummer | MSP2630 |
|---|---|
| EAN | 5712505622735 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
HP Color LaserJet M551
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Roller |
| Printtechnologie | Laser |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Color LaserJet M551 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 36 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Breedte | 105 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 36 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 105 mm |
| Diepte verpakking | 48 mm |
| Hoogte verpakking | 36 mm |
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Laser |
| Technische details | |
| Soort | Roller |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Color LaserJet M551 |
| Gewicht verpakking | 36 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP2630 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts A0001188 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP0021 transfer roll
Login for pricing
|
New
CoreParts MSP0399 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP2428 transfer roll Roller
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MSP1066 transfer roll Invoer...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP2630
|
A0001188
|
MSP0021
|
MSP0399
|
MSP2428
|
MSP1066
|
| Merk |
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





