Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXUSBC-CO0006 tussenstuk voor kabels Zwart
Artikelnummer
MBXUSBC-CO0006
CoreParts MBXUSBC-CO0006 tussenstuk voor kabels Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | MBXUSBC-CO0006 |
|---|---|
| EAN | 5704174890676 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MBXUSBC-CO0006. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Stroom | 10 A |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Hoogte | 24 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 121 mm |
| Diepte verpakking | 64 mm |
| Hoogte verpakking | 24 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXUSBC-CO0006 tussenstuk vo...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com Video DisplayPort DVI Ada...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2-poort Inbouwpaneel USB...
Login for pricing
|
StarTech.com DVI-naar-VGA-kabeladapter...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com USB Toetsenbord naar PS/2...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com DisplayPort naar HDMI vid...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MBXUSBC-CO0006
|
DP2DVIADAP
|
USB3SPNLAFHD
|
DVIVGAMFB10P
|
GC46FMKEY
|
DP2HDMIADAP
|
| Merk |
CoreParts
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|





