Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXPOS-BA0368 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire Batterij/Accu 1 stuk(s)
Artikelnummer
MBXPOS-BA0368
CoreParts MBXPOS-BA0368 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire Batterij/Accu 1 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| Artikelnummer | MBXPOS-BA0368 |
|---|---|
| EAN | 5706998572073 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MBXPOS-BA0368. Soort: Batterij/Accu, Apparaatcompatibiliteit: Scanner, Merkcompatibiliteit: Zebra, Compatibiliteit: QLN220, QLN320, ZQ500, ZQ510, ZQ520, Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Apparaatcompatibiliteit | Scanner |
| Compatibiliteit | QLN220, QLN320, ZQ500, ZQ510, ZQ520 |
| Soort | Batterij/Accu |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE |
| Accu/Batterij voltage | 7,4 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 24 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Gewicht | 130 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 77 mm |
| Hoogte verpakking | 51 mm |
| Gewicht verpakking | 150 g |
| Accu/Batterij | |
| Accu/Batterij voltage | 7,4 V |
| Technische details | |
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Apparaatcompatibiliteit | Scanner |
| Compatibiliteit | QLN220, QLN320, ZQ500, ZQ510, ZQ520 |
| Soort | Batterij/Accu |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXPOS-BA0368 Printer/Scanne...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson OT-BZ20-634: Optional External B...
Login for pricing
|
Popular
Epson Maintenance Box
Login for pricing
|
Hot Product
Epson Onderhoudstank
Login for pricing
|
New
Epson OT-PC20 (000): Padded Case
Login for pricing
|
Zebra Gooseneck Intellistand - LS1203...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MBXPOS-BA0368
|
C32C890634
|
C13T671000
|
C12C890191
|
C32C881000
|
20-73951-07R
|
| Merk |
CoreParts
|
EPSON
|
EPSON
|
EPSON
|
EPSON
|
ZEBRA
|
| Soort |
Battery
|
n.v.t.
|
Waste toner container
|
Waste toner container
|
Protective case
|
Holder
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Scanner
|
n.v.t.
|
Inkjet printer
|
Inkjet printer
|
Handheld printer
|
Scanner
|





