Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXCUS-BA007 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXCUS-BA007
CoreParts MBXCUS-BA007 huishoudelijke batterij is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXCUS-BA007 |
|---|---|
| EAN | 5704174338598 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MBXCUS-BA007. Accu/Batterij voltage: 3 V. Breedte: 3 mm, Diepte: 3 mm, Hoogte: 20 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 86 mm, Diepte verpakking: 29 mm
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 3 mm |
| Diepte | 3 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Accu/Batterij voltage | 3 V |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXCUS-BA007 huishoudelijke...
Login for pricing
|
Varta CR2450 Wegwerpbatterij Lithium
Login for pricing
|
Varta 04903 121 111 huishoudelijke bat...
Login for pricing
|
Popular
Varta 05703 Oplaadbare batterij AAA Ni...
Login for pricing
|
Recommended
GP Batteries Lithium CR123A Wegwerpbat...
Login for pricing
|
New
GP Batteries 3703 huishoudelijke batte...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MBXCUS-BA007
|
06450 101 402
|
04903 121 111
|
05703301404
|
3702
|
3703
|
| Merk |
CoreParts
|
Varta
|
Varta
|
Varta
|
GP Batteries
|
GP Batteries
|
| Batterijtechnologie |
n.v.t.
|
Lithium
|
Alkaline
|
Nickel-Metal Hydride (NiMH)
|
Lithium
|
Lithium
|
| Type batterij |
n.v.t.
|
Single-use battery
|
Single-use battery
|
Rechargeable battery
|
Single-use battery
|
Rechargeable battery
|
| Batterijgrootte(s) |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
AAA
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





