Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBR9V/6LR61 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBR9V/6LR61
CoreParts MBR9V/6LR61 huishoudelijke batterij is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBR9V/6LR61 |
|---|---|
| EAN | 5711783159438 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MBR9V/6LR61. Accu/Batterij voltage: 9 V, Aantal inbegrepen batterijen: 1 stuk(s), Kleur van het product: Meerkleurig. Certificering: CE. Breedte: 80 mm, Diepte: 40 mm, Hoogte: 120 mm. Breedte verpakking: 118 mm, Diepte verpakking: 103 mm, Hoogte verpakking: 20 mm
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 9 V |
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Certificering | CE |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 118 mm |
| Diepte verpakking | 103 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 118 mm |
| Diepte verpakking | 103 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Type verpakking | Doos |
| Kenmerken | |
| Accu/Batterij voltage | 9 V |
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Certificering | CE |
| Type verpakking | Doos |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBR9V/6LR61 huishoudelijke b...
Login for pricing
|
Panasonic CR2032 Wegwerpbatterij Lithium
Login for pricing
|
New
Panasonic Evolta AA Wegwerpbatterij Al...
Login for pricing
|
MediaRange MRBAT122 huishoudelijke bat...
Login for pricing
|
Popular
Varta -CR123A-2
Login for pricing
|
Energizer 628753 huishoudelijke batter...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MBR9V/6LR61
|
CR2032L/1BP
|
LR6EGE/4BP
|
MRBAT122
|
06205301402
|
7638900083040
|
| Merk |
CoreParts
|
PANASONIC
|
PANASONIC
|
MediaRange
|
Varta
|
Energizer
|
| Batterijtechnologie |
n.v.t.
|
Lithium
|
Alkaline
|
Nickel-Metal Hydride (NiMH)
|
Lithium
|
Lithium
|
| Type batterij |
n.v.t.
|
Single-use battery
|
Single-use battery
|
Rechargeable battery
|
Single-use battery
|
Single-use battery
|
| Batterijgrootte(s) |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
AAA
|
n.v.t.
|
CR2032
|





