Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 5PUSBCDKS-UK dockingstation voor mobiel apparaat Tablet/smartphone Wit
Artikelnummer
5PUSBCDKS-UK
Compulocks 5PUSBCDKS-UK dockingstation voor mobiel apparaat Tablet/smartphone Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Dockingstations voor zakcomputers
| Artikelnummer | 5PUSBCDKS-UK |
|---|---|
| EAN | 0819472025110 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 5PUSBCDKS-UK. Standaard apparaat type: Tablet/smartphone, Merkcompatibiliteit: Universeel. Dockingconnector soort: USB, USB Type-C. Breedte: 152 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 31 mm, Gewicht: 476,3 g. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Standaard apparaat type | Tablet/smartphone |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Kleur van het product | Wit |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 5 |
| Dockingconnector soort | USB, USB Type-C |
| Audio-uitgang | Nee |
| HDMI | Nee |
| USB-hub | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 5 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Bluetooth | Nee |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| Vermogensverbruik (max) | 150 W |
| Stroomuitvoer (ampère) | 3 A |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Type stekker | Type G |
| DC voltage input | 5 - 20 V |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 152 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Gewicht | 476,3 g |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Technische details | |
| Aantal | 1 |
| USB-hub | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Compulocks 5PUSBCDKS-UK dockingstation...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra CRD-MC33-2SUCHG-01 dockingstatio...
Login for pricing
|
Honeywell EDA71-EB-0 dockingstation vo...
Login for pricing
|
Popular
Microsoft Surface Dock 2 COMM SC XZ/NL...
Login for pricing
|
Hot Product
Honeywell CT40-HB-UVN-2 dockingstation...
Login for pricing
|
New
Datalogic MC-HS7500 dockingstation voo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
5PUSBCDKS-UK
|
CRD-MC33-2SUCHG-01
|
EDA71-EB-0
|
1GK-00002
|
CT40-HB-UVN-2
|
MC-HS7500
|
| Merk |
Compulocks
|
ZEBRA
|
HONEYWELL
|
Microsoft
|
HONEYWELL
|
DATALOGIC
|
| Standaard apparaat type |
Tablet/Smartphone
|
PDA
|
Mobile computer
|
Tablet computer
|
Mobile computer
|
Barcode reader
|
| Merkcompatibiliteit |
Universal
|
Zebra
|
Honeywell
|
Microsoft
|
Honeywell
|
Datalogic
|





