Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 580APXB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 33 cm (13")
Artikelnummer
580APXB
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 580APXB, Zwart, 33 cm (13"), Microsoft, Surface Pro 9 | 13” | 2022 Surface Pro 10 | 13” | 2024 Surface Pro 11 | 13" | 2024 | A Copilot+ PC, 33 cm (13"), Aluminium
Compulocks 580APXB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 33 cm (13") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 580APXB |
|---|---|
| EAN | 0810157340245 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 580APXB. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 33 cm (13"), Merkcompatibiliteit: Microsoft. Aantal sleutels meegeleverd: 4 stuk(s), Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | 2 toetsen |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Surface Pro 9 | 13” | 2022 Surface Pro 10 | 13” | 2024 Surface Pro 11 | 13" | 2024 | A Copilot+ PC |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Bedekte homeknop | Nee |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Land van herkomst | Israël |
| Merkcompatibiliteit | Microsoft |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal sleutels meegeleverd | 4 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Slot type | 2 toetsen |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Surface Pro 9 | 13” | 2022 Surface Pro 10 | 13” | 2024 Surface Pro 11 | 13" | 2024 | A Copilot+ PC |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Compulocks 580APXB veiligheidsbehuizin...
Login for pricing
|
Hot Product
Compulocks 189BGRPLCK veiligheidsbehui...
Login for pricing
|
Popular
Compulocks Flex Arm veiligheidsbehuizi...
Login for pricing
|
New
Compulocks TCDP04 veiligheidsbehuizing...
Login for pricing
|
Recommended
Neomounts TABLET-D100SILVER Tablet hou...
Login for pricing
|
Ergonomic Solutions TabPOS Tablet &...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
580APXB
|
189BGRPLCK
|
159W
|
TCDP04
|
TABLET-D100SILVER
|
SPAF2000-02
|
| Merk |
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Neomounts
|
Ergonomic Solutions
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
Silver
|
Black
|





