Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 5 Ports USB Charging Dock Station Smartphone, Tablet Wit AC Binnen
Artikelnummer
5PUSBCDKS-EU
Compulocks 5 Ports USB Charging Dock Station Smartphone, Tablet Wit AC Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | 5PUSBCDKS-EU |
|---|---|
| EAN | 0819472024854 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 5 Ports USB Charging Dock Station. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Smartphone, Tablet. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Uitgangsspanning (max): 20 V. Aantal USB-Type-C-poorten: 5. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Smartphone, Tablet |
| Type stroombron | AC |
| Snel opladen | Nee |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 5 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 5 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 5 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Stroom | 2.8 A |
| Maximaal vermogen | 150 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsspanning (max) | 20 V |
| Uitgangsspanning (min) | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 152 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Hoogte | 31 mm |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Compulocks 5 Ports USB Charging Dock S...
Login for pricing
|
Zebra MZ Series 4 Bay Power Station Dr...
Login for pricing
|
Popular
Motorola CRD-MC32-100INT-01 oplader vo...
Login for pricing
|
New
Honeywell CT50-MC oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
Honeywell SL-HB-C-H-1 oplader voor mob...
Login for pricing
|
Hot Product
Honeywell 851-064-416 oplader voor mob...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
5PUSBCDKS-EU
|
AK18342-5
|
CRD-MC32-100INT-01
|
CT50-MC
|
SL-HB-C-H-1
|
851-064-416
|
| Merk |
Compulocks
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
HONEYWELL
|
HONEYWELL
|
HONEYWELL
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|
n.v.t.
|





