Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 209SWLB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,7 cm (10.9")
Artikelnummer
209SWLB
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 209SWLB, Zwart, 27,7 cm (10.9"), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Staal, 75 x 75,100 x 100 mm
Compulocks 209SWLB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,7 cm (10.9") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 209SWLB |
|---|---|
| EAN | 0819472029156 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 209SWLB. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 27,7 cm (10.9"), Merkcompatibiliteit: Apple. Breedte: 279,1 mm, Diepte: 21,5 mm, Hoogte: 191 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Land van herkomst | Israël |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 279,1 mm |
| Diepte | 21,5 mm |
| Hoogte | 191 mm |
| Gewicht | 789,2507238 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8301500000 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Compulocks 209SWLB veiligheidsbehuizin...
Login for pricing
|
Popular
Compulocks Flex Arm veiligheidsbehuizi...
Login for pricing
|
Recommended
Neomounts TABLET-D100SILVER Tablet hou...
Login for pricing
|
Hot Product
Neomounts TABLET-D150SILVER Tablet sta...
Login for pricing
|
Compulocks 299PSENB veiligheidsbehuizi...
Login for pricing
|
New
Compulocks 102IPDSW veiligheidsbehuizi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
209SWLB
|
159W
|
TABLET-D100SILVER
|
TABLET-D150SILVER
|
299PSENB
|
102IPDSW
|
| Merk |
Compulocks
|
Compulocks
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Compulocks
|
Compulocks
|
| Kleur van het product |
Black
|
White
|
Silver
|
Silver
|
Black
|
White
|





