Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 13PAPX4B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 33 cm (13")
Artikelnummer
13PAPX4B
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 13PAPX4B, Zwart, 33 cm (13"), Apple, iPad Pro M4 | 13" | 2024 | A2925, A2926, A3007 iPad Pro M5 | 13" | 2025 | A3360, A3361, A3362, 33 cm (13"), Aluminium
Compulocks 13PAPX4B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 33 cm (13") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 13PAPX4B |
|---|---|
| EAN | 0810157341273 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 13PAPX4B. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 33 cm (13"), Merkcompatibiliteit: Apple. Aantal sleutels meegeleverd: 4 stuk(s), Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | 2 toetsen |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad Pro M4 | 13" | 2024 | A2925, A2926, A3007 iPad Pro M5 | 13" | 2025 | A3360, A3361, A3362 |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Land van herkomst | Israël |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal sleutels meegeleverd | 4 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Slot type | 2 toetsen |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad Pro M4 | 13" | 2024 | A2925, A2926, A3007 iPad Pro M5 | 13" | 2025 | A3360, A3361, A3362 |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
Compulocks 13PAPX4B veiligheidsbehuizi...
Login for pricing
|
Bestseller
Compulocks 189BGRPLCK veiligheidsbehui...
Login for pricing
|
Popular
Compulocks Flex Arm veiligheidsbehuizi...
Login for pricing
|
Compulocks TCDP04 veiligheidsbehuizing...
Login for pricing
|
Recommended
Neomounts TABLET-D100SILVER Tablet hou...
Login for pricing
|
Ergonomic Solutions TabPOS Tablet &...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
13PAPX4B
|
189BGRPLCK
|
159W
|
TCDP04
|
TABLET-D100SILVER
|
SPAF2000-02
|
| Merk |
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Neomounts
|
Ergonomic Solutions
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
Silver
|
Black
|





