Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 11GAPX9B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,9 cm (11")
Artikelnummer
11GAPX9B
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 11GAPX9B, Zwart, 27,9 cm (11"), Samsung, Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230,..., 27,9 cm (11"), Aluminium
Compulocks 11GAPX9B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,9 cm (11") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 11GAPX9B |
|---|---|
| EAN | 0810157340207 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 11GAPX9B. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"), Merkcompatibiliteit: Samsung
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Bedekte homeknop | Nee |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Land van herkomst | Israël |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Compulocks 11GAPX9B veiligheidsbehuizi...
Login for pricing
|
Popular
Compulocks Flex Arm veiligheidsbehuizi...
Login for pricing
|
New
Compulocks TCDP04 veiligheidsbehuizing...
Login for pricing
|
Recommended
Neomounts TABLET-D100SILVER Tablet hou...
Login for pricing
|
Ergonomic Solutions TabPOS Tablet &...
Login for pricing
|
Hot Product
Neomounts TABLET-D150SILVER Tablet sta...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
11GAPX9B
|
159W
|
TCDP04
|
TABLET-D100SILVER
|
SPAF2000-02
|
TABLET-D150SILVER
|
| Merk |
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Neomounts
|
Ergonomic Solutions
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
White
|
Black
|
Silver
|
Black
|
Silver
|





