Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CLUB3D USB-C®-laptoplader 140 W
Artikelnummer
CAC-1932
CLUB3D USB-C®-laptoplader 140 W is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | CAC-1932 |
|---|---|
| EAN | 8719214473792 |
| Merk | Club3D |
| Availability | Y |
CLUB3D USB-C®-laptoplader 140 W. Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel, Snel opladen. Snoerlengte: 1 m, Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1 m |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 140 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 50,4 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Gewicht | 320 g |
| Hoogte verpakking | 175 mm |
| Breedte verpakking | 175 mm |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 175 mm |
| Breedte verpakking | 175 mm |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Doos |
| Overige specificaties | |
| Type verpakking | Doos |
You may also be interested in
| Product |
CLUB3D USB-C®-laptoplader 140 W
Login for pricing
|
New
Apple Internationale reisstekker
Login for pricing
|
Motorola CBL-TC55-CHG1-01 oplader voor...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra PWR-WUA5V12W0GB oplader voor mob...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra PWR-WUA5V4W0EU oplader voor mobi...
Login for pricing
|
Popular
Lenovo 4X20M26256 oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CAC-1932
|
MD837ZM/A
|
CBL-TC55-CHG1-01
|
PWR-WUA5V12W0GB
|
PWR-WUA5V4W0EU
|
4X20M26256
|
| Merk |
Club3D
|
Apple
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
Lenovo
|
| Type oplader |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|





