Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CLUB3D CSV-2512 KVM-switch Zwart
Artikelnummer
CSV-2512
CLUB3D CSV-2512 KVM-switch Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: KVM-switches
| Artikelnummer | CSV-2512 |
|---|---|
| EAN | 0841615103959 |
| Merk | Club3D |
| Availability | Y |
CLUB3D CSV-2512. Aansluiting video: HDMI, Console-poorten: USB C. HD type: 4K Ultra HD, Maximum resolutie: 3840 x 2160 Pixels. Kleur van het product: Zwart. USB Power Delivery tot max.: 65 W. Breedte: 125 mm, Diepte: 70 mm, Hoogte: 14 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Console-poorten | USB C |
| Aantal computers | 2 |
| Aansluiting toetsenbord | Nee |
| Aansluiting muis | Nee |
| Aansluiting video | HDMI |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Prestatie | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie | |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Video | |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Gewicht | 136 g |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 183 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 183 g |
| Gewicht van plastic verpakking | 2 g |
| Gewicht papier-/kartonverpakking | 45 g |
| Total plastic packaging weight | 4 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | 90 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8473 3020 |
You may also be interested in
| Product |
CLUB3D CSV-2512 KVM-switch Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2-poorts USB VGA-kabel KV...
Login for pricing
|
Popular
LevelOne KVM-0221 KVM-switch Zwart, Gr...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 2 Port Hybride USB-A + HD...
Login for pricing
|
Inter-Tech AS-21HA HDMI KVM-switch Zwart
Login for pricing
|
Inter-Tech 88887340 KVM-switch Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CSV-2512
|
SV211USB
|
KVM-0221
|
SV221HUC4K
|
88887241
|
88887340
|
| Merk |
Club3D
|
StarTech.com
|
LevelOne
|
StarTech.com
|
Inter-Tech
|
Inter-Tech
|





