Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CLUB3D CSV-1548 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart
Artikelnummer
CSV-1548
Login for pricing
Op voorraad
CLUB3D CSV-1548, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Zwart, 100 W, USB, 95 mm, 38 mm
CLUB3D CSV-1548 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | CSV-1548 |
|---|---|
| EAN | 0841615103249 |
| Merk | Club3D |
| Availability | Y |
CLUB3D CSV-1548. Hostinterface: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Kleur van het product: Zwart, USB Power Delivery tot max.: 100 W. Type stroombron: USB. Breedte: 95 mm, Diepte: 38 mm, Hoogte: 10 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 60 mm, Diepte verpakking: 182 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 4 |
| Aantal poorten | 4 |
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Nee |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Prestatie | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Plug and play | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8473 3020 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 182 mm |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Gewicht verpakking | 89 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 182 mm |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Gewicht verpakking | 89 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Samenstelling van de verpakking | |
| Gewicht van plastic verpakking | 1 g |
| Gewicht papier-/kartonverpakking | 22 g |
| Totaal gewicht kunststofverpakking | 0 g |
| Totaal gewicht papier/kartonverpakking | 0 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8473 3020 |
| Technische details | |
| Gewicht van plastic verpakking | 1 g |
You may also be interested in
| Product |
CLUB3D CSV-1548 interface hub USB 3.2...
Login for pricing
|
Hot Product
TP-Link UH700 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
StarTech.com 4-poorts gevoede USB 3.0...
Login for pricing
|
Bestseller
TP-Link UH720 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 6-poort USB 3.0/2.0 Combo...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4-poort SuperSpeed USB 3....
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CSV-1548
|
UH700
|
ST4300U3C3
|
UH720
|
ST7320USBC
|
ST4300USB3EU
|
| Merk |
Club3D
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
4
|
7
|
7
|
9
|
6
|
5
|





