Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco Secure Firewall 1210 firewall (hardware) 1U 6 Gbit/s
Artikelnummer
CSF1210CE-ASA-K9
Login for pricing
Op voorraad
Cisco Secure Firewall 1210, 6 Gbit/s, 6000 Mbit/s, 6000 Mbit/s, 1000 MB/s, IEEE 802.3at, RJ-45/USB Type-C
Cisco Secure Firewall 1210 firewall (hardware) 1U 6 Gbit/s is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Firewalls (hardware)
| Artikelnummer | CSF1210CE-ASA-K9 |
|---|---|
| EAN | 0889728575218 |
| Merk | Cisco |
| Availability | Y |
Cisco Secure Firewall 1210. Firewall-doorvoersnelheid: 6 Gbit/s, IPS/IDS throughput: 6000 Mbit/s, Bedreigingsbeveiliging doorvoer: 6000 Mbit/s. TLS-interceptie: 1000 MB/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3at. Console port: RJ-45/USB Type-C. SSD capaciteit: 480 GB
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| IPS/IDS throughput | 6000 Mbit/s |
| Bedreigingsbeveiliging doorvoer | 6000 Mbit/s |
| Firewall-doorvoersnelheid | 6 Gbit/s |
| Prestatie | |
| TLS-interceptie | 1000 MB/s |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3at |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Opslagmedia | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 0.4 - 0.17 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 32 W |
| Vermogensverbruik (max) | 40 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,38 kg |
| Breedte | 274,3 mm |
| Diepte | 172,2 mm |
| Hoogte | 28,2 mm |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Cisco Secure Firewall 1210 firewall (h...
Login for pricing
|
SonicWall 02-SSC-7368 firewall (hardwa...
Login for pricing
|
Zyxel USG FLEX 700H firewall (hardware...
Login for pricing
|
Zyxel USGFLEX700H firewall (hardware)...
Login for pricing
|
Popular
Securepoint RC300S G5 firewall (hardwa...
Login for pricing
|
New
Check Point Software Technologies 1555...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CSF1210CE-ASA-K9
|
02-SSC-7368
|
USGFLEX700H-EU0101F
|
USGFLEX700H-EU0102F
|
SP-UTM-11612
|
CPAP-SG1555-SNBT-SS-PREM-3Y
|
| Merk |
Cisco
|
SONICWALL
|
ZYXEL
|
ZYXEL
|
Securepoint
|
Check Point Software Technologies
|





