Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco CS-BAR-L-UK9 video conferencing systeem 12 MP Ethernet LAN Videovergaderingssysteem voor groepen
Artikelnummer
CS-BAR-L-UK9
Login for pricing
Op voorraad
Cisco CS-BAR-L-UK9, Videovergaderingssysteem voor groepen, 12 MP, CMOS, 4K Ultra HD, 5x, Grijs
Cisco CS-BAR-L-UK9 video conferencing systeem 12 MP Ethernet LAN Videovergaderingssysteem voor groepen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | CS-BAR-L-UK9 |
|---|---|
| EAN | 0889728643603 |
| Merk | Cisco |
| Availability | Y |
Cisco CS-BAR-L-UK9. Type product: Videovergaderingssysteem voor groepen. Totaal aantal megapixels: 12 MP. Type beeldsensor: CMOS. HD type: 4K Ultra HD. Digitale zoom: 5x. Ethernet LAN. Kleur van het product: Grijs
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Grijs |
| Auto-framing | Ja |
| Technische details | |
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Grijs |
| Video | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Megapixels | 12 MP |
| Digitale zoom | 5x |
| Ondersteunde videoformaten | AV1, H.263, H.264 |
| Totaal aantal megapixels | 12 MP |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Echo annulatie | Ja |
| Automatische versterking control | Ja |
| Ondersteund audioformaat | AAC-LD, G.711, G.722, G.722.1, G.729, OPUS |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audiosysteem full duplex | Ja |
| Audio-bundelvorming | Ja |
| Bestandsformaten | |
| Ondersteunde videoformaten | AV1, H.263, H.264 |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-connectortype | Micro-USB, USB Type-A, USB Type-C |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 2 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Interfacemodule | |
| Aantal PoE (Power over Ethernet)-poorten interfacemodule | 1 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Camera | |
| Beeldsensorformaat | 1/2.3" |
| Megapixels | 12 MP |
| Digitale zoom | 5x |
| Witbalans | Auto |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Verticaal gezichtsveld | 95° |
| Cameratype | Enkele camera |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Type privacy | Privacy-afdekking |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 534 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Hoogte | 82 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
You may also be interested in
| Product |
Cisco CS-BAR-L-UK9 video conferencing...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech Rally Bar
Login for pricing
|
Popular
Logitech Rally Bar
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech Rally Bar Mini video conferen...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Rally Bar Mini video conferen...
Login for pricing
|
New
Cisco Webex Desk video conferencing sy...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CS-BAR-L-UK9
|
960-001311
|
960-001323
|
960-001339
|
960-001351
|
CS-DESK-K9
|
| Merk |
Cisco
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
Cisco
|
| Type product |
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|





