Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco Catalyst IE3300 Managed L2/L3 10G Ethernet (100/1000/10000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
Artikelnummer
IE-3300-8U2X-A
Login for pricing
Op voorraad
Cisco Catalyst IE3300, Managed, L2/L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
Cisco Catalyst IE3300 Managed L2/L3 10G Ethernet (100/1000/10000) Power over Ethernet (PoE) Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Netwerk-switches
| Artikelnummer | IE-3300-8U2X-A |
|---|---|
| EAN | 0889728321686 |
| Merk | Cisco |
| Availability | Y |
| Product Family | Catalyst |
Cisco Catalyst IE3300. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100/1000/10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 8000 entries. Netwerkstandaard: IEEE 1588, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE.... DC voltage input: 9.6 - 60 V. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| ARP-inspectie | Ja |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Switch type | Managed |
| System event log | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| MIB-ondersteuning | 802.1X MIB, CISCO-DHCP-SNOOPING-MIB, CISCO-UDLDP-MIB, CISCO-ENVMON-MIB, CISCO-PRIVATE-VLAN-MIB, CISCO-PAE-MIB, Cisco-Port-QoS-MIB, CISCO-ERR-DISABLE-MIB, CISCO- PROCESS-MIB, LLDP-MIB, CiscoMACNotification-MIB, CISCO-CONFIG-COPY-MIB, LLDP-MED-MIB, Bridge-MIB, CISCO-CAR-MIB, CISCO-LAG-MIB, CISCO-SYSLOG-MIB, CISCO-FTP-CLIENT-MIB, CISCO-VLAN-IFTABLE-RELATIONSHIP-MIB, CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB, Cisco-REP-MIB, CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB, CISCO-CDP-MIB, CISCO-IP-STAT-MIB, CISCO-LICENSE-MGMT-MIB, CISCO-STP-EXTN-MIB, CISCO-VTP-MIB, IEEE8023-LAG-MIB, SMON-MIB, CISCO-ACCESS-ENVMON-MIB, CISCO-CALLHOME-MIB, CISCO-CONFIG-MAN-MIB, CISCO-FLASH-MIB, CISCO-ENTITY-SENSOR-MIB, IP-MIB, CISCO-PAGP-MIB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Aantal moduleslots SPF | 2 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Console port | RJ-45 |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 1588, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| IGMP-vermeldingen | 1000 |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) IPv6-vermeldingen | 512 |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) IPv4-vermeldingen | 2000 |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Aantal wachtrijen | 8 |
| Beveiliging | |
| BPDU filtering / bescherming | Ja |
| Authenticatie | Gast-VLAN |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 802.1x RADIUS |
| MAC adres filtering | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| IGMP-vermeldingen | 1000 |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) IPv6-vermeldingen | 512 |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) IPv4-vermeldingen | 2000 |
| DHCP-functies | DHCP snooping |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | IEEE 802.1, 802.3 standard, NTP, UDLD, CDP, LLDP, unicast MAC filter, PAgP, LACP VTPv2, VTPv3, EtherChannel, voice VLAN, PVST+, MSTP, and RSTP |
| Wissel protocols | IGMPv1, v2, v3 snooping, IGMP filtering, IGMP querier |
| Design | |
| DIN rail bevestiging | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Certificering | UL, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, cUL, EN55022, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, NOM, VCCI Class A ITE, IEC 60950, EN55 |
| Prestatie | |
| Intern geheugen | 4000 MB |
| Flash memory | 1500 MB |
| Mean time between failures (MTBF) | 611,35 uur |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 120 - 230 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 6 W |
| Stroom | 6.3 A |
| DC voltage input | 9.6 - 60 V |
| Stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4572 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 112 mm |
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 152 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) IPv6-vermeldingen | 512 |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) IPv4-vermeldingen | 2000 |
| Certificaten | |
| Certificering | UL, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, cUL, EN55022, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, NOM, VCCI Class A ITE, IEC 60950, EN55 |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
Cisco Catalyst IE3300 Managed L2/L3 10...
Login for pricing
|
HPE Aruba Networking 5406R 44GT PoE+ a...
Login for pricing
|
Popular
Cisco Catalyst C9300-24UX-A netwerk-sw...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco Catalyst C9300-24UX-E netwerk-sw...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco Catalyst C9300-48UXM-E netwerk-s...
Login for pricing
|
New
Axis 01535-001 netwerk-switch Fast Eth...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
IE-3300-8U2X-A
|
JL003A
|
C9300-24UX-A
|
C9300-24UX-E
|
C9300-48UXM-E
|
01535-001
|
| Merk |
Cisco
|
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Axis
|
| Rack-montage |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
| Power over Ethernet (PoE) |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Stapelbaar |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
| Switch type |
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
n.v.t.
|
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
10G Ethernet (100/1000/10000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
10G Ethernet (100/1000/10000)
|
10G Ethernet (100/1000/10000)
|
10G Ethernet (100/1000/10000)
|
Fast Ethernet (10/100)
|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
7 to 8
|
40 to 44
|
22 to 24
|
22 to 24
|
46 to 48
|
3 to 4
|





