Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco Catalyst C1300X-24T-4X netwerk-switch Managed L3 10G Ethernet (100/1000/10000) Grijs
Artikelnummer
C1300X-24T-4X
Login for pricing
Op voorraad
Cisco Catalyst C1300X-24T-4X, Managed, L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Rack-montage
Cisco Catalyst C1300X-24T-4X netwerk-switch Managed L3 10G Ethernet (100/1000/10000) Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Netwerk-switches
| Artikelnummer | C1300X-24T-4X |
|---|---|
| EAN | 0889728647410 |
| Merk | Cisco |
| Availability | Y |
| Product Family | Catalyst |
Cisco Catalyst C1300X-24T-4X. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100/1000/10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 4, Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 192 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Rack-montage
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Reset button | Ja |
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| MIB-ondersteuning | Ja |
| Locatie-instellingen (CLI) configureren | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 4 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Aantal SFP28-poorten | 4 |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| QinQ-implementatie | Selective QinQ |
| Op beleid gebaseerde routering | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Private VLAN, Voice VLAN |
| IGMP snooping | Ja |
| GARP VLAN Registratieprotocol (GVRP) | Ja |
| IGMP-proxy | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo frames | 9000 |
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Switchingcapaciteit | 192 Gbit/s |
| Aantal wachtrijen | 8 |
| Aantal statische routes | 990 |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 3 MB |
| Statische route | Ja |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie, Webgebaseerde authenticatie |
| Regels voor toegangscontrolelijst (ACL) | 3072 |
| SSH/SSL support | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, SSH-2 |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Algoritmen wachtrijplanning | Weighted Round Robin (WRR) |
| DoS aanval preventie | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| IGMP-proxy | Ja |
| DHCP-functies | DHCP auto-config, DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| GARP VLAN Registratieprotocol (GVRP) | Ja |
| IPv4- & IPv6-functies | ICMPv6, IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 TFTP, IPv6 Telnet |
| Design | |
| Reset button | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Certificering | UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A |
| Prestatie | |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Intern geheugen | 21000 MB |
| Geluidsniveau | 49,5 dB |
| Flash memory | 1000 MB |
| Packet buffergeheugen | 3 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 32,1 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 220 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 31,7 W |
| Stroombron | AC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 3104,3 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Private VLAN, Voice VLAN |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 444,3 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Hoogte | 43,9 mm |
| Gewicht | 3,28 kg |
| IPv4- & IPv6-functies | |
| IPv4- & IPv6-functies | ICMPv6, IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 TFTP, IPv6 Telnet |
| Certificaten | |
| Certificering | UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A |
| Mobiel netwerken | |
| GARP VLAN Registratieprotocol (GVRP) | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Cisco Catalyst C1300X-24T-4X netwerk-s...
Login for pricing
|
Popular
Zyxel XGS2210-52 Managed L2 Gigabit Et...
Login for pricing
|
New
Zyxel RGS200-12P Managed L2 Gigabit Et...
Login for pricing
|
Bestseller
HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Managed...
Login for pricing
|
Axis 01192-002 netwerk-switch Managed...
Login for pricing
|
HPE Aruba Networking 2930F 24G 4SFP+ M...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
C1300X-24T-4X
|
XGS2210-52-EU0101F
|
RGS200-12P-ZZ0101F
|
JL261A#ABB
|
01192-002
|
JL253A#ABB
|
| Merk |
Cisco
|
ZYXEL
|
ZYXEL
|
HPE
|
Axis
|
HPE
|
| Rack-montage |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Power over Ethernet (PoE) |
n.v.t.
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
| Stapelbaar |
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
| Switch type |
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
10G Ethernet (100/1000/10000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
22 to 24
|
48
|
7 to 8
|
22 to 24
|
22 to 24
|
22 to 24
|





