Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco AIR-ANT2568VG-NS= antenne Omnidirectionele antenne N-type 8 dBi
Artikelnummer
AIR-ANT2568VG-NS=
Cisco AIR-ANT2568VG-NS= antenne Omnidirectionele antenne N-type 8 dBi is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Antennes
| Artikelnummer | AIR-ANT2568VG-NS= |
|---|---|
| EAN | 0889728419291 |
| Merk | Cisco |
| Availability | Y |
Cisco AIR-ANT2568VG-NS=. Antenne versterkingsniveau (max): 8 dBi, Frequentieband: 2.4/5 GHz, Antenne versterking (2.4 GHz): 6 dBi. Soort antenne: Omnidirectionele antenne, Aansluiting antenne: N-type, Geslacht connector: Mannelijk. Hoogte: 377 mm, Diameter: 3,81 cm, Gewicht: 204,1 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| Antenne versterkingsniveau (max) | 8 dBi |
| Frequentieband | 2.4/5 GHz |
| Impedantie | 50 Ohm |
| Horizontale balk wijdte (5 GHz) | 11° |
| Horizontale balk wijdte (2.4 GHz) | 24° |
| Antenne versterking (2.4 GHz) | 6 dBi |
| Antenna versterking (5 GHz) | 8 dBi |
| Kenmerken | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 8 dBi |
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Frequentieband | 2.4/5 GHz |
| Soort antenne | Omnidirectionele antenne |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 2:1 |
| Polarisatie | Verticale polarisatie |
| Impedantie | 50 Ohm |
| Horizontale balk wijdte (5 GHz) | 11° |
| Horizontale balk wijdte (2.4 GHz) | 24° |
| Bedoeld voor | Buiten |
| Antenne versterking (2.4 GHz) | 6 dBi |
| Antenna versterking (5 GHz) | 8 dBi |
| Aansluiting antenne | N-type |
| Kleur van het product | Grijs |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 204,1 g |
| Hoogte | 377 mm |
| Diameter | 3,81 cm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
Cisco AIR-ANT2568VG-NS= antenne Omnidi...
Login for pricing
|
Cisco AIR-ANT5114P2M-N= antenne Richta...
Login for pricing
|
Bestseller
Motorola AN2010 antenne RP-SMA 2 dBi
Login for pricing
|
Popular
Motorola AN2020 antenne RP-SMA 5 dBi
Login for pricing
|
AirLancer O-360Q-5G antenne Omnidirect...
Login for pricing
|
AirLancer ON-T360ag antenne Omnidirect...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
AIR-ANT2568VG-NS=
|
AIR-ANT5114P2M-N=
|
AN2010
|
AN2020
|
61234
|
61242
|
| Merk |
Cisco
|
Cisco
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
Lancom Systems
|
Lancom Systems
|





