Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco AIR-ANT2566P4W-RS= antenne RP-TNC 6 dBi
Artikelnummer
AIR-ANT2566P4W-RS=
Login for pricing
Op voorraad
Cisco AIR-ANT2566P4W-RS=, 6 dBi, 2.4/5 GHz, RP-TNC, Lineaire polarisatie, 2:1, Maleisië
Cisco AIR-ANT2566P4W-RS= antenne RP-TNC 6 dBi is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Antennes
| Artikelnummer | AIR-ANT2566P4W-RS= |
|---|---|
| EAN | 0889728277501 |
| Merk | Cisco |
| Availability | Y |
Cisco AIR-ANT2566P4W-RS=. Antenne versterkingsniveau (max): 6 dBi, Frequentieband: 2.4/5 GHz. Aansluiting antenne: RP-TNC, Polarisatie: Lineaire polarisatie, Voltage Standing Wave Ratio (VSWR): 2:1. Breedte: 280 mm, Diepte: 160 mm, Hoogte: 30 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| Antenne versterkingsniveau (max) | 6 dBi |
| Frequentieband | 2.4/5 GHz |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Antenne versterkingsniveau (max) | 6 dBi |
| Frequentieband | 2.4/5 GHz |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 2:1 |
| Polarisatie | Lineaire polarisatie |
| Aansluiting antenne | RP-TNC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 30 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
Cisco AIR-ANT2566P4W-RS= antenne RP-TN...
Login for pricing
|
Popular
Cisco AIR-ANT5114P2M-N= antenne Richta...
Login for pricing
|
Cisco 4G-LTE-ANTM-O-3 antenne Omnidire...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco AIR-ANT2566D4M-RS= antenne Richt...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco AIR-ANT2544V4M-RS= antenne Omnid...
Login for pricing
|
Cambium Networks 60GHz cnWave V3000 Cl...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
AIR-ANT2566P4W-RS=
|
AIR-ANT5114P2M-N=
|
4G-LTE-ANTM-O-3-B=
|
AIR-ANT2566D4M-RS=
|
AIR-ANT2544V4M-RS=
|
C600500C024A
|
| Merk |
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cambium Networks
|





