Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Capture CA-SY-74122 POS system 39,6 cm (15.6")
Artikelnummer
CA-SY-74122
Login for pricing
Op voorraad
Capture CA-SY-74122, 39,6 cm (15.6"), Windows 10 IoT, 378 mm, 175 mm, 297 mm, 4 kg
Capture CA-SY-74122 POS system 39,6 cm (15.6") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: POS computers & kassa's
| Artikelnummer | CA-SY-74122 |
|---|---|
| EAN | 5715063278109 |
| Merk | Capture |
| Availability | Y |
Capture CA-SY-74122. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"). Inclusief besturingssysteem: Windows 10 IoT. Breedte: 378 mm, Diepte: 175 mm, Hoogte: 297 mm. Breedte verpakking: 470 mm, Diepte verpakking: 180 mm, Hoogte verpakking: 470 mm
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 10 IoT |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 378 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 297 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 6 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 6 kg |
You may also be interested in
| Product |
Capture CA-SY-74122 POS system 39,6 cm...
Login for pricing
|
Popular
Elo Touch Solutions E494361 POS system...
Login for pricing
|
Bestseller
Elo Touch Solutions E391414 POS system...
Login for pricing
|
Hot Product
Elo Touch Solutions E390263 POS system...
Login for pricing
|
New
Elo Touch Solutions EloPOS 3,1 GHz i3-...
Login for pricing
|
Recommended
Elo Touch Solutions EloPOS 2,1 GHz i5-...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CA-SY-74122
|
E494361
|
E391414
|
E390263
|
E441193
|
E442550
|
| Merk |
Capture
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
| Resolutie |
n.v.t.
|
1024 x 768 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1366 x 768 pixels
|
1366 x 768 pixels
|
| Processorfamilie |
n.v.t.
|
Intel Core i3
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Intel Core i3
|
Intel Core i5
|
| Inclusief besturingssysteem |
Windows 10 IoT
|
Windows 10
|
Android 10
|
Android 10
|
Windows 10
|
N
|
| Touchscreen |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Opslagmedia |
n.v.t.
|
SSD
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
SSD
|
SSD
|





