Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Capture CA-SY-62129 POS system 38,1 cm (15")
Artikelnummer
CA-SY-62129
Login for pricing
Op voorraad
Capture CA-SY-62129, 38,1 cm (15"), 294 mm, 175 mm, 340 mm, 4 kg, 470 mm
Capture CA-SY-62129 POS system 38,1 cm (15") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: POS computers & kassa's
| Artikelnummer | CA-SY-62129 |
|---|---|
| EAN | 5715063277942 |
| Merk | Capture |
| Availability | Y |
Capture CA-SY-62129. Beeldschermdiagonaal: 38,1 cm (15"). Breedte: 294 mm, Diepte: 175 mm, Hoogte: 340 mm. Breedte verpakking: 470 mm, Diepte verpakking: 180 mm, Hoogte verpakking: 470 mm
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 38,1 cm (15") |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 294 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 340 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 6 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 6 kg |
You may also be interested in
| Product |
Capture CA-SY-62129 POS system 38,1 cm...
Login for pricing
|
Popular
Zebra CC600 12,7 cm (5") 1280 x 7...
Login for pricing
|
Capture CA-SY-21129 POS system
Login for pricing
|
New
Elo Touch Solutions E391414 POS system...
Login for pricing
|
Hot Product
Elo Touch Solutions E391032 POS system...
Login for pricing
|
Bestseller
Elo Touch Solutions I-Series 4.0 Value...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CA-SY-62129
|
CC600-5-3200LNWW
|
CA-SY-21129
|
E391414
|
E391032
|
E390647
|
| Merk |
Capture
|
ZEBRA
|
Capture
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
| Resolutie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
| Processorfamilie |
n.v.t.
|
Snapdragon
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Inclusief besturingssysteem |
N
|
Android 8.0 Oreo
|
n.v.t.
|
Android 10
|
Android 10
|
Android 10
|
| Touchscreen |
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|





