Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Capture CA-SY-52222 POS system 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 Pixels Touchscreen Zwart
Artikelnummer
CA-SY-52222
Login for pricing
Op voorraad
Capture CA-SY-52222, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, TFT, 16:9, Intel, 8 GB
Capture CA-SY-52222 POS system 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 Pixels Touchscreen Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: POS computers & kassa's
| Artikelnummer | CA-SY-52222 |
|---|---|
| EAN | 5715063106075 |
| Merk | Capture |
| Availability | Y |
Capture CA-SY-52222. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Type beeldscherm: TFT. Processorfabrikant: Intel. Intern geheugen: 8 GB, Maximum intern geheugen: 32 GB. SSD capaciteit: 256 GB, SSD interfaces: SATA, SSD-vormfactor: M.2. Kleur van het product: Zwart
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Touchscreen | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Type beeldscherm | TFT |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Opslagmedia | |
| SSD interfaces | SATA |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | Windows 10 IoT |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 55 °C |
| Ergonomie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 7 kg |
| Breedte verpakking | 260 mm |
| Diepte verpakking | 370 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 7,7 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 260 mm |
| Diepte verpakking | 370 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 7,7 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Nee |
| Toetsenbord inbegrepen | Nee |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 32 stuk(s) |
| Certificaten van naleving | CE |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 32 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Geheugenslots | 2 |
You may also be interested in
| Product |
Capture CA-SY-52222 POS system 39,6 cm...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra CC600 12,7 cm (5") 1280 x 7...
Login for pricing
|
Capture CA-SY-21129 POS system
Login for pricing
|
New
Elo Touch Solutions E391414 POS system...
Login for pricing
|
Popular
Elo Touch Solutions E390263 POS system...
Login for pricing
|
Hot Product
Elo Touch Solutions E391032 POS system...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CA-SY-52222
|
CC600-5-3200LNWW
|
CA-SY-21129
|
E391414
|
E390263
|
E391032
|
| Merk |
Capture
|
ZEBRA
|
Capture
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
| Resolutie |
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
| Processorfamilie |
n.v.t.
|
Snapdragon
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Inclusief besturingssysteem |
Windows 10 IoT
|
Android 8.0 Oreo
|
n.v.t.
|
Android 10
|
Android 10
|
Android 10
|
| Touchscreen |
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|





