Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Capture CA-PIB-101 POS system 38,1 cm (15")
Artikelnummer
CA-PIB-101
Capture CA-PIB-101 POS system 38,1 cm (15") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: POS computers & kassa's
| Artikelnummer | CA-PIB-101 |
|---|---|
| EAN | 5715063450093 |
| Merk | Capture |
| Availability | Y |
Capture CA-PIB-101. Beeldschermdiagonaal: 38,1 cm (15"). Inclusief besturingssysteem: Windows 10 IoT. Gewicht: 14,3 kg. Gewicht verpakking: 14,7 kg
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 38,1 cm (15") |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 10 IoT |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 14,3 kg |
| Gewicht verpakking | 14,7 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 14,7 kg |
You may also be interested in
| Product |
Capture CA-PIB-101 POS system 38,1 cm...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra CC600 12,7 cm (5") 1280 x 7...
Login for pricing
|
Capture CA-SY-21129 POS system
Login for pricing
|
New
Elo Touch Solutions E391414 POS system...
Login for pricing
|
Popular
Elo Touch Solutions E390263 POS system...
Login for pricing
|
Hot Product
Elo Touch Solutions E391032 POS system...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CA-PIB-101
|
CC600-5-3200LNWW
|
CA-SY-21129
|
E391414
|
E390263
|
E391032
|
| Merk |
Capture
|
ZEBRA
|
Capture
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
| Resolutie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
| Processorfamilie |
n.v.t.
|
Snapdragon
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Inclusief besturingssysteem |
Windows 10 IoT
|
Android 8.0 Oreo
|
n.v.t.
|
Android 10
|
Android 10
|
Android 10
|
| Touchscreen |
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|





