Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Brother TD-4650TNWB labelprinter Direct thermisch/Thermische overdracht 203 x 203 DPI 203,2 mm/sec Bedraad en draadloos Ethernet LAN Wifi Bluetooth
- Gebruiksvriendelijk dankzij 2,3 inch LCD kleurenscherm.
- USB, bekabelde en draadloze (Wi-Fi) netwerkverbinding, Bluetooth en seriële verbinding.
- Minder rollenwissels dankzij grote thermo-tranferrollen van 300 meter.
- Hoge printresolutie van 203 dpi voor het afdrukken voor scherpe tekst en barcodes.
- Hoge printsnelheid tot 203 mm/sec.
| Artikelnummer | TD4650TNWBZ1 |
|---|---|
| EAN | 4977766800327 |
| Merk | Brother |
| Availability | Y |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual |
| PDF URLs |
View PDF |

Op maat samenstellen
De Brother TD-4650TNWB biedt een aantal optionele accessoires, waaronder een snijmechanisme, een labelstripper en een externe rolhouder, zodat de labelprinter op maat samengesteld kan worden om volledig te voldoen aan de eisen van specifieke taken en toepassingen.

Toepassingen voor diverse branches
De TD-4650TNWB desktop labelprinter is geschikt voor diverse branches en kan worden gebruikt voor toepassingen in magazijnen, logistiek, retail, gezondheidszorg, laboratoria, horeca en de voedselindustrie.

Meer productiviteit
Met de TD-4650TNWB print u zelf hoogwaardige, thermische labels of bonnen tot 112 mm breed. Met een printsnelheid van 152 mm/sec en thermo-transferrollen van 300 meter bent u verzekerd van hoge productiviteit en weinig stilstand vanwege minder rollenwissels.

Hoogwaardige, duurzame labels en bonnen
Deze desktopprinter biedt een hoge printresolutie van 203 dpi voor het afdrukken van scherpe, gemakkelijk leesbare teksten en barcodes. Zo maakt u keer op keer hoogwaardige en duurzame labels en bonnen.

Eenvoudig in gebruik
Het overzichtelijke 2,3 inch LCD kleurenscherm zorgt voor een optimaal gebruiksgemak. Met ondersteuning van de meest gebruikte printeralen en beschikbare Software Development Kits is het mogelijk om de labelprinter gemakkelijk te integreren binnen bestaande systemen.

Diverse verbindingsmogelijkheden
Met geïntegreerde USB, netwerk en seriële verbindingsmogelijkheden, kunnen diverse apparaten en applicaties verbinding maken met de Brother TD-4650TNWB. Daarnaast is het mogelijk om connectie te maken via Wi-Fi en Bluetooth.
| Printsnelheid | |
|---|---|
| Printtechnologie | Direct thermisch/Thermische overdracht |
| Kleur | Nee |
| Printsnelheid (metrisch) | 203,2 mm/sec |
| Maximale resolutie | 203 x 203 DPI |
| Maximale print breedte | 10,8 cm |
| Maximale printlengte | 25,4 m |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 5,84 cm (2.3") |
| Kleurenscherm | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 128 MB |
| Flash memory | 128 MB |
| Papier | |
| Maximum roll diameter | 12,7 cm |
| Maximale label breedte | 11,2 cm |
| Poorten & interfaces | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| RS-232 port | 1 |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Prestatie | |
| Ondersteunde talen | Deens, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Italiaans, Noors, Portugees, Sloveens |
| Ingebouwde streepjescodes | AZTECCODE, CODABAR (NW-7), Code 11, Code 128 (A/B/C), Code 39, Code 49, Code 93, Code-128 Codabar Library, EAN128, EAN13, EAN8, GS1 DataBar, ITF-14, Interleaved 2/5, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, POSTNET, QR Code, UPC-A, UPC-E |
| Intern geheugen | 128 MB |
| Flash memory | 128 MB |
| Design | |
| Beeldschermdiagonaal | 5,84 cm (2.3") |
| Kleurenscherm | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm | LCD |
| Soort bediening | Knoppen |
| Ingebouwd display | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 40 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 25 - 85 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 90 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 219 mm |
| Diepte | 285 mm |
| Hoogte | 191 mm |
| Gewicht verpakking | 4,77 kg |
| Gewicht | 3 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 4,77 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Software Development Kit (SDK) | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde software | Bartender Ultra Lite Edition |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Overige specificaties | |
| Producten per pallet | 30 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Ondersteunde talen | Deens, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Italiaans, Noors, Portugees, Sloveens |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Behoud van reserveonderdelen | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 13,8 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 163,2 kg |
| Producten per pallet | 30 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Brother TD-4650TNWB labelprinter Direc...
Login for pricing
|
Zebra ZQ511 labelprinter Direct thermi...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra ZQ521 labelprinter Direct thermi...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra ZQ511 labelprinter Direct thermi...
Login for pricing
|
Zebra ZQ511 labelprinter Direct thermi...
Login for pricing
|
Zebra ZQ511 labelprinter Direct thermi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
TD4650TNWBZ1
|
ZQ51-BUE100E-00
|
ZQ52-BUW000E-00
|
ZQ51-BUW000E-00
|
ZQ51-BUW100E-00
|
ZQ51-BUE000E-00
|
| Merk |
Brother
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
| Kleur |
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Printtechnologie |
Direct thermal / thermal transfer
|
Direct thermal
|
Direct thermal
|
Direct thermal
|
Direct thermal
|
Direct thermal
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|



