Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Brother PT-P950NW labelprinter Thermo transfer 360 x 360 DPI 60 mm/sec Bedraad en draadloos Ethernet LAN TZe Wifi
Artikelnummer
PTP950NWYP1
Login for pricing
Niet op voorraad
Professionele labelprinter met bekabelde en draadloze netwerkverbinding
- Afdruksnelheid tot 60 mm/sec
- Afdrukresolutie 360 dpi
- USB 2.0 Full speed, Serieel RS-232C, Netwerkklaar (bekabeld en draadloos) en Wi-Fi Direct
- Automatische tapesnijder
- Labelbreedte 3.5 - 36 mm
Categorie: Labelprinters
| Artikelnummer | PTP950NWYP1 |
|---|---|
| EAN | 4977766764513 |
| Merk | Brother |
| Availability | N |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual |
| PDF URLs |
View PDF View PDF View PDF |
De PT-P950NW is een professionele labelprinter waarmee u duurzame en slijtvaste labels kunt printen via de bekabelde of draadloze netwerkinterface. Print tekst, barcodes, afbeeldingen en logo’s op gelamineerde, slijtvaste labels die geschikt zijn voor gebruik zowel binnen als buiten en vele jaren meegaan. Maak verbinding via Wi-Fi en print labels vanaf een PC of direct vanaf een smartphone of tablet via de iPrint&Label app. Er zijn diverse accessoires beschikbaar om de labelprinter op maat samen te stellen, zodat deze voldoet aan de gestelde toepassingseisen.
| Printsnelheid | |
|---|---|
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Roterend printen | Ja |
| Datum&tijd printen | Ja |
| Minimale printlengte | 4 mm |
| Kleur | Nee |
| Verticaal printen | Ja |
| Printsnelheid (metrisch) | 60 mm/sec |
| Maximale resolutie | 360 x 360 DPI |
| Maximale print hoogte | 3,2 cm |
| Maximale printlengte | 1 m |
| Geheugen | |
| Labelgeheugen | 99 etikett(en) |
| Intern geheugen | 6 MB |
| Poorten & interfaces | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Optionele connectiviteit | Bluetooth |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Prestatie | |
| Tapebreedte (metrisch) | 3,6 cm |
| Soort tape | TZe |
| Ingebouwde streepjescodes | CODABAR (NW-7), Code-128 Codabar Library, Code-39 Library, EAN128, EAN13, EAN8, GS1 COMPOSITE, GS1 DataBar, GS1 DataBar Expanded, ISBN-2, ISBN-5, ITF, MicroPDF417, POSTNET, QR Code, UPC-A, UPC-E |
| Aantal lettertypes | 4 |
| Ondersteund beeldformaat | GIF, JPG, PNG, TIF, WMF |
| Intern geheugen | 6 MB |
| Paginabeschrijving talen | ESC P |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Technische details | |
|---|---|
| Tapebreedte (metrisch) | 3,6 cm |
| PC verbinding | USB 2.0 |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 266 mm |
| Hoogte verpakking | 333,3 mm |
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 333 mm |
| Hoogte | 266 mm |
| Gewicht verpakking | 2,5 kg |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 266 mm |
| Hoogte verpakking | 333,3 mm |
| Gewicht verpakking | 2,5 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Meegeleverde drivers | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Overige specificaties | |
| Producten per pallet | 90 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Datum&tijd printen | Ja |
| Labelgeheugen | 99 etikett(en) |
| Land van herkomst | China |
| Behoud van reserveonderdelen | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 19 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 300,6 kg |
| Producten per pallet | 90 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Brother PT-P950NW labelprinter Thermo...
Login for pricing
|
New
Epson TM-L90 (465): Ethernet E04+Built...
Login for pricing
|
Recommended
Citizen CL-E321 labelprinter Direct th...
Login for pricing
|
Brother TD-4520DN labelprinter Direct...
Login for pricing
|
Bestseller
Brother TD-4550DNWB labelprinter Direc...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra ZD230 labelprinter Thermo transf...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
PTP950NWYP1
|
C31C412465
|
CLE321XEBXXX
|
TD4520DNXX1
|
TD4550DNWBXX1
|
ZD23042-30ED02EZ
|
| Merk |
Brother
|
EPSON
|
Citizen
|
Brother
|
Brother
|
ZEBRA
|
| Kleur |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Printtechnologie |
Thermal transfer
|
Direct thermal
|
Direct thermal / thermal transfer
|
Direct thermal
|
Direct thermal
|
Thermal transfer
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|





