Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Brother MFC-J6940DW multifunctionele printer Inkjet A3 1200 x 4800 DPI Wifi
- Printen, kopiëren, scannen en faxen tot A3-formaat
- Printsnelheden tot 28 ipm in zwart-wit en kleur (gebaseerd op ISO/IEC 24734)
- Automatisch dubbelzijdig printen en scannen op A3 en A4
- Bekabelde en draadloze verbinding met NFC mogelijkheden / Werkt met mobiele apparaten – download de app: ‘Brother Mobile Connect’
- 8,8 cm LCD kleurentouchscreen
- Standaardpapierlade voor 250 vel, plus extra papierlade voor 250 vel / Universele papierlade voor 100 vel / ADF voor 50 pagina’s

Scantechnologie voor een gestroomlijnde workflow
Deze multifunctionele all-in-one kan meer dan alleen printen. Met de beschikbare scanopties kunt u werkprocessen optimaliseren en de productiviteit verhogen. Zo heeft u de mogelijkheid om te scannen in kleur of zwart-wit, in diverse bestandsformaten en deze op te slaan in vooraf gekozen mappen of te gebruiken in applicaties naar keuze.

Verbinding vanaf iedere plek
Ook als u niet achter uw bureau zit of in de buurt bent van de printer, kunt u de Brother MFC-J6940DW gebruiken. Er zijn diverse verbindingsopties beschikbaar zodat u overal in het kantoor of de thuiswerkplek kunt printen. Daarnaast kunt u eenvoudig afdrukken vanaf mobiele apparaten zoals smartphones of tablets, via de draadloze Wi-Fi verbinding of NFC.
Via de Brother Mobile Connect app kunt u eenvoudig printopdrachten versturen vanaf ieder locatie, inktniveaus controleren en gemakkelijk nieuwe verbruiksartikelen zoals inktcartridges bestellen.

Snel printen met MAXIDRIVE
De nieuw ontwikkelde printkop zorgt voor een enorme toename van de afdruksnelheid, waardoor u tijd bespaart bij het afdrukken van zakelijke documenten. Naast een verbetering van de printsnelheid is de nieuwe MAXIDRIVE printkop zeer duurzaam en levert topkwaliteit afdrukken. Zodoende bent u lange tijd verzekerd van professionele printresultaten.

Indrukwekkende afdrukken
Zorg dat documenten opvallen door ze af te drukken op A3-formaat. Met full colour A3-printmogelijkheden zullen belangrijke trainingsmaterialen of presentaties een goede indruk achterlaten en hebben ze een hogere attentiewaarde. Door documenten intern op A3-formaat af te kunnen drukken heeft u meer controle over deadlines en kunt u tevens tijd en kosten besparen.
Met de MFC-J6940DW kunt u ook dubbelzijdig afdrukken op A3-formaat.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs, Wit |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Faxen | Faxen in kleur |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Soort bediening | Touch |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Duplex printen | Ja |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 30000 pagina's per maand |
| Duplex functies | Printen |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Inkttanksysteem | Ja |
| Prestatie | |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Faxen | Faxen in kleur |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 30000 pagina's per maand |
| Kleur van het product | Grijs, Wit |
| Duplex functies | Printen |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Frequentie van processor | 576 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 50 dB |
| Type processor | Ja |
| Invoercapaciteit | |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 100 vel |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Beeldscherm | |
| Kleurenscherm | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 9,4 cm (3.7") |
| Beeldscherm | TFT |
| Ingebouwd display | Ja |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Maximale resolutie | 1200 x 4800 DPI |
| Printen zonder witranden | Ja |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Duplex printen | Ja |
| Kopiëren | |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| N-in-1 kopieerfunctie | Ja |
| Kopieerfunctie voor identiteitsbewijzen | Ja |
| Maximale kopieerresolutie | 1200 x 4800 DPI |
| N-in-1 copy function (N=) | 2, 4 |
| Maximaal aantal kopieën | 999 kopieën |
| Kopiëren zonder tussenkomst van PC | Ja |
| Kopieën vergroten/verkleinen | 25 - 400 procent |
| Scannen | |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Optische scanresolutie | 1200 x 2400 DPI |
| Max. scangebied | 600 x 600 mm |
| Maximum scanresolutie | 19200 x 19200 DPI |
| Soort scanner | Flatbed-/ADF-scanner |
| Scan naar | Cloud, E-mail, FTP, Bestand, OCR, USB |
| Kleurdiepte invoer | 48 Bit |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Scantechnologie | Dual CIS |
| Scanner-drivers | TWAIN, WIA |
| Uitvoer grijsschaaldiepte | 8 Bit |
| Grijswaardendiepte-input | 16 Bit |
| Faxen | |
| Faxen | Faxen in kleur |
| Faxresolutie (kleur) | 203 x 196 DPI |
| Faxresolutie (zwart) | 203 x 392 DPI |
| Modemsnelheid | 33,6 Kbit/s |
| Faxgeheugen | 180 pagina's |
| Opslagmedia | |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 576 MHz |
| Type processor | Ja |
| Invoer- & uitvoercapaciteit | |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 250 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 100 vel |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 100 vel |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Papier | |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A3 |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| Non-ISO print papierafmetingen | indexkaart, Legal |
| Afmetingen enveloppen | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Fotopapier afmetingen (imperial) | 3.5x5,4x6,5x7 |
| Papierlade mediatypen | Gelaagd papier, Glanzend papier, Normaal papier, Gerecycled papier |
| Papierlade mediagewicht | 64 - 220 g/m² |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-poort | Ja |
| Direct printen | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ondersteunde network protocollen (IPv6) | TFTP Server, HTTP Server, IPP, FTP Client, NDP, RA, DNS Resolver, LLMNR Responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port 9100, SMTP Client, CIFS Client, SNMPv1/v2c/v3, ICMPv6, SNTP Client, LDAP, Web Services (Print/Scan) |
| Ondersteunde network protocollen (IPv4) | APIPA (Auto IP), TFTP Server, ARP, BOOTP, CIFS Client, Custom Raw Port/Port 9100, DHCP, DNS Resolver, FTP Client and Server, HTTP Server, ICMP, IPP, LDAP, LLMNR Responder, LPR/LPD, mDNS, RARP, SMTP Client, SNMPv1/v2c/v3, SNTP Client, Web Services (Print/Scan), WINS/NetBIOS Name Resolution |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Mobiele printing technologieën | Apple AirPrint, Brother iPrint & Scan, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Pallet brutohoogte | 16,2 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 2 stuk(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Design | |
| Kleurenscherm | Ja |
| Kleur van het product | Grijs, Wit |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Beeldschermdiagonaal | 9,4 cm (3.7") |
| Beeldscherm | TFT |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 120 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (gereed) | 5,5 W |
| Slaapstand | 1,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,04 W |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens Kopiëren | 27 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,17 kWh/week |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Overige specificaties | |
| Printen zonder witranden | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Pallet brutogewicht | 180 kg |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens Kopiëren | 27 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0,17 kWh/week |
| Producten per pallet | 6 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 3 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 6 stuk(s) |
| Soort bediening | Touch |
| Duplex printen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 561 mm |
| Diepte | 493 mm |
| Hoogte | 681 mm |
| Gewicht | 23,5 kg |
| Breedte verpakking | 681 mm |
| Diepte verpakking | 561 mm |
| Hoogte verpakking | 493 mm |
| Gewicht verpakking | 26,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 681 mm |
| Diepte verpakking | 561 mm |
| Hoogte verpakking | 493 mm |
| Gewicht verpakking | 26,4 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 180 kg |
| Producten per pallet | 6 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 3 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 6 stuk(s) |
| Pallet brutohoogte | 16,2 cm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433100 |
You may also be interested in
| Product |
Brother MFC-J6940DW multifunctionele p...
Login for pricing
|
Bestseller
Brother MFC-L8690CDW multifunctionele...
Login for pricing
|
KYOCERA ECOSYS M2735dw Laser A4 1200 x...
Login for pricing
|
Popular
KYOCERA ECOSYS FS-1325MFP Laser A4 180...
Login for pricing
|
Hot Product
HP Color Laser MFP 179fnw
Login for pricing
|
New
Lexmark CX331adwe Laser A4 600 x 600 D...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MFCJ6940DW
|
MFCL8690CDWRF1
|
1102SG3NL0
|
1102M73NL2
|
4ZB97A#B19
|
40N9170
|
| Merk |
Brother
|
Brother
|
KYOCERA
|
KYOCERA
|
HP
|
Lexmark
|
| Intern geheugen |
n.v.t.
|
512MB to 1024MB
|
512MB to 1024MB
|
64MB to 128MB
|
128MB to 256MB
|
512MB to 1024MB
|
| Maximale resolutie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1200 x 1200 DPI
|
n.v.t.
|
600 x 600 DPI
|
600 x 600 DPI
|
| Printtechnologie |
n.v.t.
|
Laser
|
Laser
|
Laser
|
Laser
|
Laser
|
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) |
n.v.t.
|
30ppm to 40ppm
|
30ppm to 40ppm
|
20ppm to 30ppm
|
15ppm to 20ppm
|
20ppm to 30ppm
|
| Ethernet LAN |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Duplex printen |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Wifi |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
N
|
Y
|
Y
|
| Markt positionering |
n.v.t.
|
Business
|
Business
|
Home & Office
|
Home & Office
|
Business
|
| Printen |
n.v.t.
|
Colour printing
|
Mono printing
|
Mono printing
|
Colour printing
|
Colour printing
|
| Scannen |
n.v.t.
|
Colour scanning
|
Colour scanning
|
Colour scanning
|
Colour scanning
|
Colour scanning
|
| Faxen |
n.v.t.
|
Mono faxing
|
Mono faxing
|
Mono faxing
|
Mono faxing
|
n.v.t.
|
| Kopiëren |
n.v.t.
|
Colour copying
|
Mono copying
|
Mono copying
|
Colour copying
|
Colour copying
|
| Maximale ISO A-series papierformaat |
n.v.t.
|
A4
|
A4
|
A4
|
A4
|
A4
|





