Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Belkin BBZ003FR-V1 toetsenbord voor mobiel apparaat Bluetooth Zwart
Artikelnummer
BBZ003FR-V1
Login for pricing
Op voorraad
Belkin BBZ003FR-V1, Touchpad, Apple, iPad Pro (12.9") 5th gen, iPad Pro (12.9") 3rd gen, iPad Pro (12.9") 4th gen, Zwart, 32,8 cm (12.9"), Draadloos
Belkin BBZ003FR-V1 toetsenbord voor mobiel apparaat Bluetooth Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden voor mobiel apparaat
| Artikelnummer | BBZ003FR-V1 |
|---|---|
| EAN | 0745883871407 |
| Merk | BELKIN |
| Availability | Y |
Belkin BBZ003FR-V1. Aanwijsapparaat: Touchpad. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad Pro (12.9") 5th gen, iPad Pro (12.9") 3rd gen, iPad Pro (12.9") 4th gen, Kleur van het product: Zwart. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: Bluetooth. Stroombron: Batterij/Accu, Type batterij: Ingebouwde accu, Capaciteit van de accu/batterij: 600 mAh. Breedte: 230 mm, Diepte: 285 mm, Hoogte: 17,2 mm
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Prestatie | |
| Afdekzeil | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad Pro (12.9") 5th gen, iPad Pro (12.9") 3rd gen, iPad Pro (12.9") 4th gen |
| Backlight | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Nee |
| Maximale schermgrootte | 32,8 cm (12.9") |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Design | |
|---|---|
| Afdekzeil | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Nee |
| Energie | |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Capaciteit van de accu/batterij | 600 mAh |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 285 mm |
| Hoogte | 17,2 mm |
| Gewicht | 740 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Opbergetui | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Belkin BBZ003FR-V1 toetsenbord voor mo...
Login for pricing
|
HP L29965-BG1 toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra KYPD-MC9334FNR-01 toetsenbord vo...
Login for pricing
|
Popular
HP L67436-A41 toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech 920-009609 toetsenbord voor m...
Login for pricing
|
Apple MXNK2F/A toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
BBZ003FR-V1
|
L29965-BG1
|
KYPD-MC9334FNR-01
|
L67436-A41
|
920-009609
|
MXNK2F/A
|
| Merk |
BELKIN
|
HP
|
ZEBRA
|
HP
|
LOGITECH
|
Apple
|
| Toetsenbordindeling |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Alphanumeric
|
n.v.t.
|
QWERTZ
|
AZERTY
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Docking
|
Docking
|
Docking
|
Wireless
|
n.v.t.
|
| Aansluiting |
Bluetooth
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Pogo Pin
|
Smart Connector
|
n.v.t.
|





