Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Belkin BBZ002FR-V1 toetsenbord voor mobiel apparaat Bluetooth Zwart
Artikelnummer
BBZ002FR-V1
Login for pricing
Op voorraad
Belkin BBZ002FR-V1, Touchpad, Apple, iPad Pro (11") 3rd Gen, iPad Pro (10.5"), Zwart, 27,9 cm (11"), Draadloos
Belkin BBZ002FR-V1 toetsenbord voor mobiel apparaat Bluetooth Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden voor mobiel apparaat
| Artikelnummer | BBZ002FR-V1 |
|---|---|
| EAN | 0745883871346 |
| Merk | BELKIN |
| Availability | Y |
Belkin BBZ002FR-V1. Aanwijsapparaat: Touchpad. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad Pro (11") 3rd Gen, iPad Pro (10.5"), Kleur van het product: Zwart. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: Bluetooth. Stroombron: Batterij/Accu, Type batterij: Ingebouwde accu, Capaciteit van de accu/batterij: 600 mAh. Breedte: 192,8 mm, Diepte: 252,6 mm, Hoogte: 17,2 mm
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Prestatie | |
| Afdekzeil | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad Pro (11") 3rd Gen, iPad Pro (10.5") |
| Backlight | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Nee |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Design | |
|---|---|
| Afdekzeil | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Nee |
| Energie | |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Capaciteit van de accu/batterij | 600 mAh |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 192,8 mm |
| Diepte | 252,6 mm |
| Hoogte | 17,2 mm |
| Gewicht | 590 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Opbergetui | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Belkin BBZ002FR-V1 toetsenbord voor mo...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra KYPD-MC9334FNR-01 toetsenbord vo...
Login for pricing
|
Popular
Logitech Rugged Folio
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Rugged Folio
Login for pricing
|
Logitech Rugged Folio
Login for pricing
|
Logitech 920-009609 toetsenbord voor m...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
BBZ002FR-V1
|
KYPD-MC9334FNR-01
|
920-009315
|
920-009314
|
920-009318
|
920-009609
|
| Merk |
BELKIN
|
ZEBRA
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
n.v.t.
|
Alphanumeric
|
QWERTZ
|
AZERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Docking
|
Wired
|
Docking
|
Wired
|
Wireless
|
| Aansluiting |
Bluetooth
|
n.v.t.
|
Smart Connector
|
Smart Connector
|
Smart Connector
|
Smart Connector
|




