Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Belkin BBZ001du-V3 27,9 cm (11") Folioblad Zwart
Artikelnummer
BBZ001DU-V3
Login for pricing
Op voorraad
Connect, Everyday-hoes met toetsenbord en houder voor iPad 10,9” (10e gen.)
Belkin BBZ001du-V3 27,9 cm (11") Folioblad Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Bluetooth-toetsenbord met achtergrondverlichting voor eenvoudig gebruik bij weinig licht
- Ondersteunt bediening met Multi-Touch-bewegingen op het touchpad waardoor gebruikers gemakkelijk kunnen scrollen en navigeren
- Groot Click-Anywhere-trackpad
- Magnetische opbergmogelijkheid voor Apple Pencil (niet meegeleverd)
- Multimedia-toetsen voor extra gebruiksgemak
- Batterijcapaciteit van 450 mAh voor langdurig toetsenbordgebruik zonder herladen
- Interne toetsenbordbatterij werkt onafhankelijk van de iPad
- Slanke, draagbare vormgeving
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | BBZ001DU-V3 |
|---|---|
| EAN | 0745883902835 |
| Merk | BELKIN |
| Availability | Y |
Transformeer je iPad in een laptop voor een hogere productiviteit. Gebruik ons Bluetooth-toetsenbord met je iPad voor het gebruikersgemak van een extern toetsenbord terwijl je profiteert van de bescherming van een hoes. De buitenkant van hoogwaardig kunstleer beschermt je tablet terwijl een zachte antisliplaag aan de binnenkant krassen op het scherm voorkomt.
Bescherm je iPad en profiteer van een toetsenbord.
Dit compact vormgegeven product voorziet je iPad van een Bluetooth-toetsenbord en een beschermende hoes. De hoogwaardige buitenkant beschermt je tablet zonder de toegang tot de poorten en je Apple Pencil te blokkeren, terwijl een zachte antisliplaag aan de binnenkant krassen op het scherm voorkomt.
Bescherm je iPad en profiteer van een toetsenbord.
Dit compact vormgegeven product voorziet je iPad van een Bluetooth-toetsenbord en een beschermende hoes. De hoogwaardige buitenkant beschermt je tablet zonder de toegang tot de poorten en je Apple Pencil te blokkeren, terwijl een zachte antisliplaag aan de binnenkant krassen op het scherm voorkomt.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Kunstleer |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Staande modus | Ja |
| Compatibiliteit | iPad 10.9" (10th gen.) iPad 11" A16 11th Gen |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 450 mAh |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Ingebouwd toetsenbord | Ja |
| Automatische functie voor activeren/sluimeren | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 450 mAh |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 255 mm |
| Hoogte | 17 mm |
| Gewicht | 660 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Bluetooth | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Belkin BBZ001du-V3 27,9 cm (11")...
Login for pricing
|
New
Urban Armor Gear SFPROHSS-L-IC tabletb...
Login for pricing
|
Hot Product
Urban Armor Gear Plasma 25,4 cm (10&qu...
Login for pricing
|
Popular
Urban Armor Gear Metropolis 25,9 cm (1...
Login for pricing
|
Urban Armor Gear Scout 2,54 cm (1"...
Login for pricing
|
Urban Armor Gear Metropolis SE 32,8 cm...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
BBZ001DU-V3
|
SFPROHSS-L-IC
|
321073114343
|
121916114040
|
122998114040
|
122946B14038
|
| Merk |
BELKIN
|
Urban Armor Gear
|
Urban Armor Gear
|
Urban Armor Gear
|
Urban Armor Gear
|
Urban Armor Gear
|
| Materiaal |
Faux leather
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Microsoft
|
Microsoft
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Cover case
|
Cover case
|
Flip case
|
Cover case
|
Folio case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|





