Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Axis TU8010 Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Artikelnummer
02726-001
Login for pricing
Op voorraad
Axis TU8010, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000, Passive PoE, PoE+, PoE++ (4PPoE), IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, Cat5e, Cat6, Cat6+, Cat6a, Cat7
Axis TU8010 Fast Ethernet, Gigabit Ethernet is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | 02726-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021082571 |
| Merk | Axis |
| Availability | Y |
Axis TU8010. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Maximale afstand: 100 m. Uitgangsvermogen: 60 W, Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE): 30 W, Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W. Certificering: UL/cUL, CE, KC, VCCI, RCM, NOM, C, BSMI. Gewicht: 550 g
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000 |
| Ondersteundende kabel types | Cat5e, Cat6, Cat6+, Cat6a, Cat7 |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Passive PoE, PoE+, PoE++ (4PPoE) |
| Kenmerken | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Maximale afstand | 100 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rack-montage | Ja |
| Veiligheid | BSMI-mark, CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 ed. 3, IEC/EN/UL 62368-1 ed. 3, KC-mark, NOM-001, UL 2043 (plenum rated) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Certificering | UL/cUL, CE, KC, VCCI, RCM, NOM, C, BSMI |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 3 |
| RJ-45 invoer ports | 1 |
| RJ-45 uitgang ports | 2 |
| Energie | |
| Uitgangsvermogen | 60 W |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 60 W |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 30 W |
| Certificaten | |
| Certificering | UL/cUL, CE, KC, VCCI, RCM, NOM, C, BSMI |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 550 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Veiligheid | BSMI-mark, CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 ed. 3, IEC/EN/UL 62368-1 ed. 3, KC-mark, NOM-001, UL 2043 (plenum rated) |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Axis TU8010 Fast Ethernet, Gigabit Eth...
Login for pricing
|
Bestseller
Axis 01154-001 PoE adapter & injec...
Login for pricing
|
Axis 01148-001 PoE adapter & injec...
Login for pricing
|
Popular
Veracity OUTREACH Max XT Fast Ethernet...
Login for pricing
|
Axis 02209-001 PoE adapter & injec...
Login for pricing
|
New
Heckler Design T272 PoE adapter &...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
02726-001
|
01154-001
|
01148-001
|
VOR-ORM-XT
|
02209-001
|
T272
|
| Merk |
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Veracity
|
Axis
|
Heckler Design
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
3
|
1
|
n.v.t.
|
2
|
2
|
1
|





